Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Видалення дерев з автовишкою

Видалення дерев з автовишкою

Професійне видалення та обрізка дерев з допомогою автовишки: зрізання, зрізка та порізка дерев за доступними цінами, повна гарантія на збереження майна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Дерева, які найбільше загрожують людям переважно знаходяться в містах. Сотні, а іноді тисячі гігантів-дерев щодня витримують агресивний вплив екології міста. Хвороби, дефіцит поживних речовин, будівництво тощо, сприяють швидкій загибелі навіть не одного дерева, а цілого ансамблю. І сьогодні, практично в кожному населеному пункті, ми можемо бачити багато старих дерев, які вимагають догляду. А питання щодо їх видалення чи обрізки стоїть досить гостро і вимагає негайно вирішення та максимальної безпеки. Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРбо» проводить видалення, спилювання зрізання, зрізку та порізку дерев з автовишкою у Львові, Львіській області та по всій Україні (по домовленності).

Особливості видалення дерев з допомогою автовишки

Як правило питання видалення дерев для замовника це більше філософське питання, а ось для виконавця — це ключовий момент, від якого буде залежати час виконуваної роботи і трудові затрати. Для точного вибору, необхідно зробити оцінку, виходячи з умов праці: або це міські умови, або це присадибна ділянка. Визначити всі складнощі, які можуть виникнути при виконанні замовлення. Спеціалісти компанії «СВАД-АРБО» можуть провести видалення небажаних чи аварійних дерев принципово двами способами: спилюванням по частинах, або зрізанням з допомогою автовишки.

Валку дерев з допомогою альпіністів методом секційного спилювання доцільно виконувати в умовах обмеженого простору і при невеликій кількості дерев (до 20), при відсутності можливості скидання на землю порубкових залишків. А ось проводити зрізання, зрізку дерев з допомогою автовишки актуально в міських умовах, там де методом альпінізму буде високий ризик пошкодження будівель і різних комунікацій. Наприклад, поблизу будинку, проводів, доріг, парків, прибудинкових територіях. Є також і випадки, коли на дерево неможливо або небезпечно залазити альпіністам в зв'язку з аварійним станом, або нестандартним (аномальним) видом стовбура.

Навесні і восени це найбільш затребувана послуга нашої компанії. Уздовж ліній електропередач при санітарній обрізці, атовишка незамінна панацея. Вона також ідеально підходить для кронування високих тополь. Практично всі тополі і липи в Україні були обрізані з застосуванням автогідропідьомника. Для видалення небажиних чи аварійних дерев автовишку доцільніше використовувати в умовах:

 • Значного обсягу дерев;
 • Наявності ліній ЕП, споруд та будинків;
 • Нормального під'їзду автовишки;
 • Аварійних та сухих дерев.

При виборі компанії для виконання робіт з автовишки переконайтеся, що у всіх працівників є допуск для роботи на висоті, також обов'язковий досвід поводження з бензопилами і знання в області роботи з деревами. Вибираючи недобросовісну компанію, ви ризикуєте залишитися з покрученими дитячими майданчиками, парканами, порваними дротами і тому інше.

Технологія спилювання дерев з автовишки

Видалення, зрізку, зрізання та обрізку дерев автовишкою передбачає роботу з найскладнішими, аварійними та високими деревами. Головною умовою початку таких робіт є наявність майданчика для скидання порубкових залишків. Принцип роботи простий:

 1. по частинах видаляються усі гілки з низу вгору, від тонкого до товстого;
 2. обпиляний стовбур, спеціаліст починає зрізати з верху в низ, в залежності від поставленого завдання.

Якщо у вас п'ять або десять дерев, ми рекомендуємо звернутися по допомогу до альпіністів. А якщо у вас більше 20-ти, то зателефонуйте до нас в компанію і ми вам дамо якісну консультацію.

Дерева можуть становити загрозу для життя та здоров'я людей, транспортних засобів та багатоповерхових, чи приватних будинків. При цьому особливого захисту потребують електромережі та інші види життєвоважливих комунікацій. Тому важливо своєчасно позбавлятися від надломлених гілок, стовбурів чи цілих дерев. У цьому допоможе автовишка з необхідними технічними параметрами.

Серед усіх способів видалення гілок і дерев зрізка, зрізання та обрізка дерев та гілок за допомогою автовишки відрізняється рядом вимог і нюансів. Спецтехніка розташовується не нижче, ніж 5-7 метрів від верхньої частини крони. Успіх в роботі з автовишкою залежить від досвіду бензопильщика та оператора авто. Адже, від швидкості реакції залежить не лише безпека наших робітників та оточуючих, а й злагодженість дій на різних етапах  виконання робіт.

При роботі з автовишкою працює наш фахівець зі спеціальними функціями та спорядженням. На професійній мові така робота називається арбористикою, а той хто виконує — арбористом . Він враховує можливі перешкоди і особливості роботи в конкретній ситуації. Спеціаліст координує дії з помічниками, забезпечує узгодженість роботи з машиністом.

Переваги зрізання дерев з домомогою автовишки

Переваги використання автовишки:

 • значно скорочуються час проведення робіт;
 • роботи проводяться більш безпечним способом;
 • можливість видалення габаритних та велитенських дерев у важкодоступних місцях.

Під час роботи неухильно дотримуються правил техніки безпеки. Вони стосуються не тільки спилювання дерев, а й грамотній техніці роботи на підйомній кабіні (люльці). Місце роботи обов'язково огороджується від перехожих, особливо якщо ділянка знаходиться в місцях з високою прохідністю. Не допускається присутність людей поруч із стрілою під час спилювання дерев.

Етапи видалення дерев з використанням автовишки

Саме наявність спеціальной техніки робить процес спилювання простішим, особливо якщо потрібно видалити високі насадження. Важливо дотримуватися наступних послідовність дій:

 1. Підготовчий етап. На початку спеціалісти досліджують місце проведення робіт. Проводиться діагностика дерева, яке підлягає видаленню. У деяких випадках достатньо спиляти пошкоджені гілки, на інших видаляються повністю. Враховується щільність забудови та висота будівель на даній ділянці.
 2. Облаштування кріплення. До стовбура закріплюється мотузка в максимально високій точці. При спилі великих дерев використовуються спеціальні троси для страховки, які кріпляться безпосередньо до автовишки. Зрізанню підлягають великі дерева з різними дефектами - трухлявими ділянками, висохлими або частково зламаними гілками, глибокими тріщинами. Автовишка дозволяє швидко та безпечно спилювати аномально високі і тонкі древа.
 3. Видалення по частинах. Існує два основні варіанти зрізання дерев з автовишки:
  1. попередньо прибираються гілки або здійснюється спилювання стовбура частинами без видалення гілок, при цьому арбористи пересуваються знизу до верхньої частини, поетапно видаляючи кожну гілку.
  2. У другому випадку спилювання здійснюється частинами, починаючи від крони.

Зверніть увагу! Зрізання дерев можливо, якщо техніка може безперешкодно під'їхати до дерева. При цьому техніка повинна бути повністю справна. В обов'язковому порядку використовуються страхувальні троси для додаткової безпеки.

Застосування телескопічної вишки в роботі

Робота здійснюється за допомогою телескопічних та колінчастих вишок. Телескопічні моделі виділяються високим рівнем безпеки при зрізанні дерев. Ця техніка відрізняється зручністю і функціональністю. Машина може під'їхати до важкодоступного місця, яке закривається деревами. Таким способом можна працювати в парковій зоні і лісосмузі. Вишка може підняти нашого спеціаліста на висоту до 22 метрів, чого достатньо при спилюванні дерев. Вантажопідйомність техніки становить понад 300 кг. Завдяки розсувний стрілі і окремих секціях забезпечується якісна робота незалежно від ділянки.

Додаткові можливості. Інші послуги компанії

Крім видалення дерев, наданню послуги зрізання, зрізка, обрізка дерев з допомогою автовишки наша компанія «СВАД-АРБО» надає додаткові послуги. Серед них можна виділити:

 • прибирання території від сухих гілок і частин дерева;
 • спилювання стовбура зі спуском фрагментів вниз або по частинах зі скиданням;
 • розпилювання після видалення стовбура;
 • корчування пнів та утилізація порубкових залишків.

З метою профілактики виконується також омолоджувальна обрізка. Вона зберігає здоровий вигляд і подовжує термін життя дерева. При цьому забезпечується чудовий вид, якісний ландшафтний дизайн.

Для консультації та отримання більш докладної інформації, телефонуйте і отримаєте відповіді на всі питання. Для зручності можете скористатися формою зворотного зв'язку або написати нам на пошту. Для пошуку нас в інтернеті і замовлення шукайте нас за запитами: СВАД-АРБО, зрізання дерев з автовишки, обрізка дерев з автовишки, видалення дерев з автовишки, валка дерев з автовишки.

Категорія: Технологія
Дата публиції: 2020-02-18 21:53:46
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!