Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Секційне зрізання дерев - по частинах

Секційне зрізання дерев - по частинах

Існує багато способів валки дерев. Найскладнішим і навіть небезпечним вважається видалення дерев по частинах — секційне зрізання з завішування спиляних фрагментів по черзі.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Такий спосіб прийнятний навіть для сильно зігнутих стовбурів і можливий при відсутності вільного простору під деревом. Якщо дерево знаходиться в особливих умовах, наприклад, огороджено сіткою рабицей або росте поряд з будівлею з дахом, покритої крихким шифером, то воно видаляється тільки таким способом. Такий спосіб валки дерев застосовується при невеликому просторі і при факторах, які ускладнюють проведення робіт, як наприклад, складний ландшафтний дизайн, наявність електричних проводів і близькість будівель житлового та промислового типу.

Для проведення таких особливо складних робіт потрібні найбільш кваліфіковані фахівці. Перед початком робіт альпіністи закріплюють мотузки для завішування і спуску спилювати частин. Потім переходять безпосередньо до виконання основної роботи.

Технологія процесу

Спеціаліст-альпініст піднімається вгору по стовбуру дерева, по шляху зрізуючи гілки і крону, і спускаючи їх вниз по мотузці. При розбиранні стовбура дерева альпініст відпилює фрагменти, які підвішуються на мотузці і акуратно переміщаються вниз. Гілки і фрагменти стовбура завішували на дерево, яке видаляється, або на зростаюче поруч. Потім всі ці частини стовбура і гілки альпіністи спускають на землю на відведене для цього місце, намагаючись не заподіяти шкоди будівлям, газону, майну. Якщо дерево знаходиться поруч з серйозним об'єктом, то під час роботи арбористи, що знаходиться нагорі, допомагають напарники на землі. Альпініст підв'язує мотузку до удаляемому фрагменту, потім відпилюють і опускає вниз гілку або частину стовбура. Помічник за допомогою мотузки приймає вантаж на землі або відводить його в потрібну сторону.

При завішування частин дерева виникають великі навантаження на стовбур у вигляді ударної і розгойдує сили, які можуть становити небезпеку для знаходиться на дереві альпініста. Тому таким способом видаляють дерева тільки живі, не гнилі або недавно засохлі, але зберегли міцність і надійність. Найскладніші, дуже великі і небезпечні дерева видаляються саме таким способом, тобто частинами з завішування.

Така валка дерев вважається найбільш складним, трудомістким і дорогим способом. Виконувати таку роботу доручають найдосвідченішим фахівцям. Фахівці-арбористи нашої компанії володіють усіма способами видалення дерев, також і спиляти з завішування частин. Роботи проводяться на будь-якій висоті, швидко і якісно.

Буває, що при такому способі застосовується спеціальна техніка, але не завжди є можливість підігнати автовишку або автокран через відсутність достатнього вільного місця.

Категорія: Технологія
Дата публиції: 2020-02-18 22:19:54
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!