Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Обрізка дерев, обрізання гілок

Обрізка дерев, обрізання гілок

Пропонуємо послуги із професійної обрізки дерев, обрізання гілок: кронування, омолодження будь-якої складності. Надаємо гарантію на збереження майна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Служба видалення аварійних дерев СВАД-АРБО надає послуги із санітарної обрізки дерев, обрізання гілок. При цьому наші арбористи використовують найбезпечніші методи підйому, що не завдають шкоди дереву. Використання металевих шпор, зачепів або кілків, що вбиваються в тіло дерева невикористовуються.

Отже, після кронування ваші дерева будуть виглядати доглянуті, вони набудуть чіткого охайного силуету. Крім того, крона підстрижених дерев пропускає більше світла, а значить і ваша ділянка стане світліша і буде виглядати зовсім по-іншому. Ну і найголовніший плюс - відсутність падаючих при поривах вітру сухих гілок, які здатні завдати значної шкоди.

Наша компанія надасть весь комплекс послуг із професіної обрізки дерев, незалежно від складності та умов праці. Є потреба в кронуванні дерева? Бажаєте отримати безкоштовну та кваліфіковану консультацію! Телефонуйте!

Види робіт із обрізки дерев та обрізання гілок

Щоб дерева були здоровими і красивими, їх гілки час від часу необхідно обрізати. Існує три основних види обрізки дерев:

 • Санітарна обрізка. Обрізаються сухі гілки, які становлять небезпеку. Крім того, проводиться видалення гілок, плутаються в лініях електропередач, проводах комунікацій. Найбільш поширена послуга з обрізки сухих і гнилих гілок в міських умовах. Вартість цієї послуги невисока.
 • Декоративна або формовочна. В цьому випадку кроні надають форму, найчастіше геометричну.
 • Омолоджуюча обрізка. Старі гілки не дають рости молодим, в цьому випадку ріст дерева сповільнюється. Своєчасна обрізка гілок дозволить значно продовжити термін життя дерева. Омолоджуюча підрізування підходить далеко не для всіх видів дерев, тільки для тих, які дають активне зростання молодих пагонів, в іншому випадку підрізування може тільки завдати шкоди. Іноді для омолодження дерева крона видаляє практично повністю, найчастіше це робиться під час обрізання тополь.

В процессі прорідження крони знижується парусність дерева, а значить, шкода від сильного вітру і снігове навантаження буде значно нижче. Крім того, при кронуванні видаляються всі потенційно небезпечні гілки, які найближчим часом можуть обсипатися чи раптово впасти.

Особливо важливо правильне підрізування гілок для плодових дерев, що безпосередньо впливає на рівень їх плодоношення. Прорідження гілок дозволяє поліпшити освітленість крони, видалити старі сухі гілки, крім того, можна вирощувати дерева певної висоти з міцним стовбуром, здатним витримати навіть велику вагу. У той же час непрофесійне підрізування садових дерев може стати причиною згущення крони, а значить, пізнього визрівання плодів.

Важливо, щоб послуга з обрізки дерев, обрізання гілок виконувалась професіоналами, інакше дереву буде завдано непоправної шкоди, що може навіть призвести до його загибелі. Обрізка повинна проводитись правильно. Сам зріз повинен бути акуратним, він робиться вище коміра, без пошкодження кори стовбура і устя гілки. Після цього місце спилу обробляється.

Санітарна обрізка гілок та кронування

Санітарна обрізка дерев, обрізання гілок - це комплексні оздоровчо-профілактичні заходи, що проводяться регулярно. Вони спрямовані на усунення пошкоджених та сухих гілок, виняток поширення захворювання, відновлення декоративності. Довіряти їх проведення найкраще арбористам, які добре знайомі з технологією і мають у своєму розпорядженні необхідні інструменти.

Санітарна обрізка дерев є одним з видів послуг, які мають профілактичне призначення. Вона може бути застосована для плодових і декоративних насаджень і спрямована на видалення гілок, які постраждали від сильного вітру, захворювань або паразитів. Проведення її має бути оперативним, оскільки такі гілки становлять джерело небезпеки для людей, припаркованих автомобілів, будівель і ландшафтних об'єктів, а також комунікацій. У разі падіння гілок жертв та матеріальних витрат на усунення наслідків не уникнути.

Крім цього, даний вид обрізки здатний вирішувати такі завдання:

 • Зменшення ризику зараження всього дерева, якщо гілка постраждала через захворювання або комах;
 • Усунення джерела гнилі, припинення поширення на все дерево, що може привести до його загибелі;
 • Забезпечення сприятливих умов для розвитку гілок за рахунок припливу поживних речовин;
 • Формування красивої крони, через яку добре проходить сонячне світло і циркулюють повітряні потоки.

Втім щоб вищеперелічене стало можливим, обрізка дерев повинна здійснюватися із дотриманням технології навесні (до того, як розпуститься листя), протягом вегетаційного періоду або після опадання листя.

Санітарна обрізка дерев від СВАД-АРБО

Санітарна обрізка дерев, обрізання гілок у містах, зокрема має ряд особливостей, оскільки пов'язана з певними складнощами. Виконавець зобов'язаний суворо дотримуватися правил безпеки. Заходи спрямовані на те, щоб в процесі обрізки не постраждали перехожі, розташовані поблизу будівлі, лінії комунікацій та інше майно.

Через густоту забудови далеко не завжди вдається залучити спеціалізовану техніку, тому оптимальний варіант - промислові альпіністи-арбористи, що використовують для підйому наверх альпіністське спорядження. Вони мають у своєму розпорядженні різні спеціальні технічні пристрої, що дозволяють видаляти гілки навіть в умовах обмеженого простору, в тому числі і при наявності безпосередньо під деревом об'єктів ландшафтного дизайну або будівель.

Обрізка дерев в санітарних цілях проводиться наступним чином:

 1. Арборист піднімається на стовбур, використовуючи пристосування, що не пошкоджують його кору;
 2. Проводить поетапне видалення пошкоджених гілок із застосуванням спецінструменту;
 3. Прицільно скидає гілки вниз або акуратно опускає їх, прив'язавши до мотузки;
 4. Великі вилучені фрагменти розпилюються та утилізовуються.

Ціна санітарної обрізки дерев, обрізання гілок — невисока. Однак, ціна розраховується в індивідуальному порядку з урахуванням: обсягу робіт, складності випадку, товщини стовбура, віддаленості об'єкта, тощо. Ми пропонуємо вам ознайомитися з базовими розцінками, зв'язавшись з нашими операторами. Точні цифри вам озвучить наш фахівець, який виїде до вас після того, як ви залишите нам заявку, проведе огляд і розрахунки. Замовляйте професійну санітарну обрізку в компанії СВАД-АРБО!

Категорія: Технологія
Дата публиції: 2020-02-11 22:15:49
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!