Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Технологія видалення дерев

Технологія видалення дерев

Послуги зі спилювання дерев залишаються затребуваними і актуальними серед приватних осіб і власників власних територій. Причиною для замовлення подібної допомоги може стати не зручне місце знаходження дерева, його аварійний стан або небезпечне для життя становище.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

У будь-якому випадку для спилювання великих дерев і невеликих зелених насаджень потрібно грамотний і досвідчений персонал, який проведе все максимально оперативно на професійному рівні. При цьому більшість клієнтів шукають компанію-виконавця, яка буде надавати договір і тим самим підтверджувати якісне проведення і відповідальне ставлення до справи. Наша компанія надає вищевказані послуги із спилювання дерева. Співпраця ведеться з юридичними і фізичними особами на протязі багатьох років.

Професійне зрізання дерева від нашої компанії

Работа зі спилювання небезпечних дерев або просто непотрібних об'єктів здійснюється працівниками нашої компанії різними способами. Складність виконуваних робіт буде залежати від стану стовбура, його товщини і висоти, а також від наявності навколишніх будівель і ландшафтних елементів. З цього в кінцевому рахунку складається вартість наданих послуг.

Спилювання дерев може здійснюватися частинами, цілком або із застосуванням спеціалізованих технічних установок. Видалення цілком потребує наявності вільного простору для подальшого падіння стовбура і гілок. Метод є найпростішим і найбільш доступним за собівартістю, що підходить для спилювання сухих дерев і аварійних об'єктів. Якщо навколо знаходяться будівлі, важливі об'єкти і ландшафтні елементи, то найкращим способом буде видалення по частинах. При цьому наші майстри спилюють стовбур частинами зверху вниз і опускають частини на землю. У місті з особливо складними спорудами і чагарниками з дерев оптимальним варіантом стане виклик спеціалізованої техніки, яка впорається з будь-яким завданням. Методика ідеально підходить для роботи з кроною, яка заплутана в електричних проводах.

Кожна послуга, що надається, буде виконана на високому рівні безпеки з наданням дозвільної документації. Це дозволить замовнику зберегти особистий час і скоротити фінансові витрати на самостійне оформлення дозволів.

Коли необхідно проводити спилювання дерев?

Досить часто наші послуги необхідні в місті або на ділянках дачного типу. Здорові дерева можуть стати істотною проблемою для кожного клієнта, так як вони можуть перекривати доступ сонячного світла, істотно затемнювати приміщення, заважати при реалізації архітектурних і будівельних рішень, а також руйнувати підземні комунікації і інженерно-технічне забезпечення.

Однак, найбільш часто звертаються з метою спилювання аварійних дерев та небезпечних об'єктів. Такі послуги є дуже актуальними після природних стихій або в період хвороби дерева, яке вилікувати неможливо. Вони можуть здаватись міцними і потужними зовні, але всередині немічними і сухими. Це може принести небезпеку не тільки оточуючих об'єктів, а й проходять дорослим людям і дітям. Падіння дерева може принести значні грошові втрати і несподівані людські жертви.

Тому наша компанія пропонує наступне спилювання дерев:

  • Спилювання аварійних дерев, щоб уникнути фінансових втрат і появи постраждалих людей. Процедура виконується з використанням виключно сучасного і високоточного обладнання, яке забезпечує безпеку і оперативність виконання роботи.
  • Спилювання сухих дерев, яке є актуальним у великих містах і селищах. Послуги допоможуть усунути одне або відразу кілька дерев, не зачіпаючи основне зелене насадження і навколишні споруди.
  • Спилювання великих дерев, які можуть заважати будівництву і посилювати стан оточуючих комунікацій. Такі дерева будуть усунені спеціалізованою бригадою робітників, які володіють відповідними навичками та досвідом роботи.
  • Спилювання небезпечних дерев. Робота ведеться на спеціалізованих установках, які допомагають стабілізувати стовбур і направити його в потрібному напрямку, видалити дерево частинами акуратно і без майнових втрат.

Тільки в нашій компанії Ви знайдете вигідне і рідкісне співвідношення вартості і якості виконання робіт. Ціна на сайті може варіювати від складності та масштабності робіт.

Категорія: Технологія
Дата публиції: 2020-02-18 22:27:41
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!