Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Зрізання та обрізка дерев в Яремче

Зрізання та обрізка дерев в Яремче

Зрізання та обрізка дерев в Яремче та Надвірнянському районі від команди професіоналів: вирубка, спилювання, зрізка дерев під будівництво, видалення аварійних дерев. Прибирання, чистка територій від небажаних насаджень, чагарників, послуги автовишки. Працюємо на виїзд в межах Яремче та по Івано-Франківській області. Ціна — договірна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Більшість міст України були зведені 60 років тому, а будівлі — більше 80 років тому. Жителі садили дерева, роблячи озеленення на території поруч з будинком і дитячими майданчиками. За весь цей час дерева не тільки встигли підрости, а й постаріти. Часто після погодних аномалій дерева тріскаються і падають, приносячи шкоду машинам, будівлям і людям. Цих проблем можна уникнути, якщо вчасно спиляти і виконати вивезення спиляних дерев. На словах даний процес виглядає легко.

Особливості спилювання дерев

Зрізання та обрізка дерев в Яремче та Надвірнянському районі поблизу житлових будинків, споруд або в громадських містях є не лише важким, але і небезпечним ділом. Для виконання таких робіт потрібні не тільки вміння фахівця і особливі інструменти, але і справна відповідна спецтехніка. Зазвичай поруч з деревами, зрізку яких потрібно виконати, прокладені лінії електричних передач (ЛЕП), газопровідні труби, дитячі майданчики, житлові будинки, пам'ятники на кладовищах. Верхівки дерев, можуть впасти та легко завдати їм шкоду. Дані заходи повинні проводитися кваліфікованими фахівцями, які пройшли особливу підготовку, мають документи, які підтверджують допуск до робіт на висоті.

Компанія «СВАД-АРБО» має спеціальне обладнання, спорядження та інструменти. Якщо потрібно спиляти дерево, зверніться в перевірену компанію.

Зрізка аварійних дерев

Причини, через які потрібно видалити/зрізати дерево:

 • Старі дерева можуть порвати дроти, завдати шкоди майну, створити небезпеку для життя і здоров'я людей;
 • Дерева заважають робити будівельні роботи;
 • Порушення ландшафтної привабливості території.

Послуги компанії «СВАД-АРБО»

Послуги компанії «СВАД-АРБО» із зрізки та обрізки дерев в Яремче та Надвірнянському районі:

 • Видалення дерев,
 • Викорчовування пнів,
 • Обрізка сухих гілок,
 • Вивезення залишився сміття.

Ціна спилювання дерев залежить від:

 • кількості виконаних робіт,
 • складності проведення робіт,
 • необхідності вивозити залишки дерева,
 • додаткові складності при проведенні робіт,
 • складність під'їзду спецтехніки до необхідного об'єкту знесення дерев.

Звертаючись в компанію «СВАД-АРБО», ви отримуєте гідну якість і доступні ціни, а також гарантію безпеки для вас та оточуючих. Замовте індивідуальну безкоштовну консультацію. Розглянемо Вашу ситуацію. Запропонуємо потрібні Вам види робіт. Розрахуємо вартість послуг. Замовляйте послугу із видалення дерев; зрізання, зрізка та обрізка дерев в Яремче та Надвірнянському районі!

Категорія: Статті
Дата публиції: 2022-09-03 01:15:31
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!