Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Зрізання та обрізка дерев в Ужгороді

Зрізання та обрізка дерев в Ужгороді

Зрізання та обрізка дерев в Ужгороді та Закарпатській області від команди професіоналів: вирубка, спилювання, зрізка дерев під будівництво, видалення аварійних дерев. Прибирання, чистка територій від небажаних насаджень, послуги автовишки, повна гарантія збереження майна. Працюємо на виїзд в межах м. Ужгород та по Закарпатській області. Ціна — договірна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Сьогодні послуги з видалення дерев нерозривно пов'язані зі словами безпека і професіоналізм. Час заподіяння матеріальної шкоди в процесі роботи і використання неповороткої спецтехніки пройшов. На їх місце прийшли досвідчені арбористи, які здатні працювати в важких умовах на будь-якій висоті.

Наша сфера діяльності завжди актуальна для любителів заміської нерухомості в Закарпатській області, особливо в боротьбі з проблемними деревами. Погодні умови, активність короїда, діяльність людини - це фактори, які здатні вже завтра з красивого дерева зробити справжню загрозу.

Якщо у вас засохло дерево, або просто боїтеся раптового його падіння, не відкладайте на завтра, телефонуйте і вже сьогодні, команда «СВАД-АРБО» з легкістю надасть Вам послуги із зрізання та обрізки дерев в Ужгороді та Закарпатській області. Ми дорожимо репутацією і пропонуємо тільки якісні послуги за доступними цінами.

Команда «СВАД-АРБО» гарантує

Під час і після надання послуг ми гарантуємо:

 • Оперативність — пиляємо вже на наступний день після звернення;
 • Фіксовані ціни — межа ціни обмовляється по телефону і не змінюється;
 • Безкоштовний виїзд фахівця по Закарпатській області — виїзд і оцінка безкоштовно;
 • На дрова в подарунок — розпилюємо безкоштовно стувбури дерев на дрова.

«Видаляємо більше - Платіть менше !!!» - ЗНИЖКИ на кожне наступне дерево!

Ціни на видалення дерев у Закарпатській області

Тільки для тих, хто цінує якість і роботу професіоналів! У наші послуги входить:

 • Зрізання прямих чи з невеликим нахилом дерев;
 • Обрізка небезпечних гілок та спилювання окремих частин стовбура;
 • Робота з аварійними деревами в будь-якому стані;
 • Зрізка звалених і завислих дерев;
 • Чистка важких ділянок та територій під будівництво та іншого признаяення в будь-яких обьемах.
 • Порізка на дрова.

Виїзд по всій області без доплат і навіть за 100 км !!!

Замовляючи послуги з видалення дерев ми гарантуємо:

 • Фіксовані ціни;
 • Укладання договіру;
 • Акуратну роботу та гарантію на збереження майна;
 • Власнрий автопарк, обладнання та спорядження;
 • Доступні розцінки;
 • Високу опреативність;
 • Розпилювання на дрова, подрібнення гілок та деревини в подарунок;
 • Готівковий і безготівковий розрахунок.

Для розрахунку ціни видалення, зрізання чи обрізки дерева в Ужгороді та Закарпатській області, вам необхідно враховувати кілька факторів: породу, діаметр стовбура, тип і густоту крони, умови виконання роботи. Кожен фактор або сукупність може добре вплинути на зміну вартості в обидві сторони. Для уникнення плутанини і власного нерозуміння, зверніться за допомогою до фахівців нашої компанії за телефоном +38 (097) 311-88-16.

Чому з нами легко працювати?!

Працювати з нами легко! В роботі з клієнтами ми максимум спростили та полегшили організацію надання послуг:

Оцінка по фотографії

Час - безцінне! Замість очікування приїзду фахівця для огляду, ви можете всього за кілька хвилин дізнатися ціну, відправивши кілька фотографій на WhatsApp або Viber. Ви дізнаєтеся точний ціновий поріг, який по приїзду не зміниться.

Оперативно без очікувань!

Хто не хоче чекати - той дзвонить в "СВАД-АРБО". Допомагати людям справлятися з деревами по всій Закарпатській області дозволяє штат в 11 бригад. Тепер без черг, очікувань і, навіть день в день, Ви можете замовити наші послуги на будь-яке число.

Наш графік - 24/7!

Дехто каже: "Мати вихідний, значить втрачати клієнтів" - і ми з цим солідарні. Тому для Вашої зручності, арбористи працюють абсолютно кожен день. Хоч новий рік, 8 березня, або травневі свята. Ми приймаємо замовлення на будь-який день!

Хочете під ключ!? - Даємо Знижку до 30% на дроблення пнів і подрібнення гілок!!!

Видаляємо дерева на території міста

Наша команда надає допомогу у зрізанні та обрізці дерев в міських умовах. Наші альпіністи працюють акуратно і злагоджено. За погодженням можемо перекрити навіть вулицю.

Видалення складних дерев

Складними вважаються всі дерева, які неможливо видалити своїми силами, оскільки вони мають близьке розташування до будівель і комунікацій. Що б безпечно прибрати такі дерева, Вам буде потрібна допомога фахівців по роботі з деревами, які здатні з точністю снайпера провести зрізку чи обрізку дерева в умовах обмеженого простору вашої ділянки, без руйнувань.

Як видалити дерево? Відповідаємо на важливі питання!

Починаючи розкривати таку важливу тему, варто взагалі розібратися навіщо і чому видаляють дерева?! Адже всі зелені насадження це перш за все - екологія і наше з вами здоров'я, а тут ми беремося за бензопили та вперед за роботу. Весь секрет криється в популярності придбання заміської нерухомості по Закарпатській області, це стає справжнім трендом серед жителів мегаполісів. Особливо цінуються лісові ділянки або межують з лісом, адже у багатьох дача - це такий собі будиночок, розташований в лісі, а для будівництва необхідно місце. Або ж інша картина, вже на обжитому ділянці раптово засохло дерево, необхідно в терміновому порядку вживати заходів для його збирання. Таких випадків можна написати безліч, давайте узагальнимо і докладніше розповімо про самих основних причинах.

Навіщо і чому видаляють дерева?

Працюючи 15 років, ми накопичили достатньо інформації, щоб виділити кілька основних критеріїв, за якими люди вирішують позбутися від своїх дерев:

 • Видалення дерев під будівництво — це розчищення території від зелених насадження для планування ландшафту і зведення будівель. Під будівельні майданчики часто і йдуть цілі ділянки лісу, мальовничі гаї і паркові або заповідні зони.
 • Психологічна причина. Адже зберігаючи дерева на своїй території і тим більше поблизу будівель, ви починаєте ризикувати. Обмежуючи умови, підрубуючи коріння і проріджуючи ділянку, ви збільшуєте вітрове навантаження на решту дерева. Чи не пристосовані до життя в таких умовах, вони можуть не витримати сильного вітру і примх погоди і в прямому сенсі слова "наламати дров", а точніше просто зламатися і впасти. Нам не мало доводилося видаляти дерева з дахів будинків і сусідських парканів.
 • Екологічна причина. Всі дерева - це живі організми, а як у всього живого немає нічого досконалого і вічного. Щодня все насадження борються з різними видами грибкових хвороб, комахами і атмосферними факторами, кожен з яких послаблюють життєві функції і призводять їх до загибелі. Ви навіть можете не підозрювати, а вже завтра раптово у вашого дерева відшаруватися кора і пожовтіє листя, адже природа працює за своїми правилами.

Які дерева потребують зрізання?

Наша команда рекомендує для видалення наступні дерева:

 • Зростаючі поблизу будинку на відстані до 10 метрів;
 • Всі мають небезпечний нахил більше 25 градусів;
 • Сухостійні і вмирачі дерева (відшаровується кора, опале листя або голки), уражені короїдом і грибком;
 • Ті, що мають великі гнилі і глибокі дупла, широкі тріщини, багатостовбурні дерева, що ростуть з одного кореня;
 • При погойдуванні на вітрі видають скрипучі звуки з пошкодженої кореневою системою різного ступеня.

Як ми проводимо зрізання та обрізку дерев різної складності?

Всі роботи з видалення, зрізання та обрізки дерев насамперед мають виконуватися з дотриманням техніки безпеки як для працівників, так і для об'єктів навколо. Способи видалення вибираються виходячи з сукупності безлічі чинників, які в тій чи іншій мірі можуть, як ускладнити, так і полегшити роботу. Наприклад:

 • Місце проведення роботи (ділянка, місто, ліс, інша територія);
 • Об'єкти розташовані в безпосередній близькості до дерева (будинок, комунікації, дроти, дороги і тротуари, інші будівлі).

Чесно кажучи, нам рідко, коли доводиться зрізати хороші міцні дерева, всеж-таки основна маса наших пацієнтів гнилі і сухі насадження. Стан деревини часом сильно ускладнює виконання роботи. Іноді доводиться застосовувати технічно складні рішення, які забезпечують максимальну безпеку нашим фахівцям. Особливо, коли ми видаляємо аварійні дерева в умовах обмеженого простору. Такі об'єкти допомагають генерувати нові методи роботи, адже саме незвичайні випадки загартовують дух і мудрість арбористи. Пропонуємо розглянути найпоширеніші способи видалення починаючи від лісової зони завершуючи максимально складними деревами.

Спилювання дерев цілком за землі (відтягненням)

Правильніше звичайно було б сказати спрямована валка дерев, яким у нас присвячений цілий розділ. Але розглядаючи замовлення невеликого обсягу до 10 дерев тут доречніше говорити саме про видалення. Даний спосіб підходить для наступних умов:

 • Великий майданчик або коридор по довжині перевищує висоту дерева;
 • Дерева прямо ростуть або з невеликим нахилом в потрібну сторону;
 • Досвід і наявність необхідного спорядження.

Виконуємо це в такий спосіб, бензопилою робиться пропил в сторону куди необхідно впустити дерево, і зі зворотного боку пропилюємо стовбур уздовж і ось дерево у Ваших ніг. Якщо дерево має складну крону або несприятливий нахил, то видалити таке дерево можна з відтяжкою. Закидаємо мотузку вище середини дерева (чим вище, тим легше тягнути), надійно закріплюємо. Проробляємо маніпуляції описані вище і одночасно за допомогою лебідки тягнемо дерево, яке падає в заданий коридор.

Спосіб найлегший, але є і недоліки:

 • Неможливо акуратно видалити дерево (при падінні псує газон і ламає рослини)
 • Складно і небезпечно ставити напрямки деревах, з нахилом в протилежну сторону
 • Небезпечно працювати з деревами поблизу будівель маючи вузький коридор менш 7 метрів
 • Для видалення дуже дорослих дерев (тополя, дуб, липа) необхідно серйозне такелажне обладнання.

За вартістю це найпростіший і дешевий спосіб роботи з деревами, кожен клієнт, який користується нашими послугами сподівається саме на нього. Але сучасні умови облаштування території, не дають можливості так просто видалити дерево чи окремі гілки. Вам доведеться вдатися до допомоги підйомної спецтехніки або ж до арбористи (фахівцями по роботі з деревами).

Секційне видалення дерев в умовах обмеженого простору — зрізка по частинах

Сьогодні зустріти людину, що працює на дереві, вже звична справа. За нашою статистикою: видалення дерев на ділянці або в місті проходить тільки з залученням альпіністів з технологією секційного зрізання дерев. Це абсолютно безпечно і недорого. Ось основні переваги такої роботи:

 • Видаляємо дерева будь-якого розміру і складності;
 • Працюємо без матеріального збитку і псування ландшафту;
 • Під'їзд для техніки не буде потрібно;
 • Швидко виконаємо роботу, на 1 дерево не більше години видаляємо дерева в важкодоступних місцях (навіть якщо зростає з даху).

Даний спосіб пропонує делікатно вирішити проблему, без наслідків і особливих проблем. Секрет криється в тому альпініст на пазурах лазить по дереву з альпіністським спорядженням і процес видалення дерева відбувається по частинах. Насамперед, в залежності від складності, видаляються всі бічні гілки, дійшовши до максимально допустимої точки, арбористи в'яже базу і відпилюють верхівку. Далі частинами прибирає стовбур бензопилою.

Всі фрагменти дерева можуть спускатися на мотузці або ж скидатися вниз виходячи з ваших уподобань. Також варто враховувати і стан деревини, з живим деревом при видаленні проблем не виникає, а от якщо беремо сухі або ще того гірше гнилі (уражені грибами), то тут ми діємо трохи інакше.

Всі дерева з великим нахилом або ж знаходяться в поганому стані, ми називаємо аварійними. Видалення аварійних дерев виконується із застосуванням складної мотузяної техніки зі взаємодією з іншими деревами. Простіше кажучи, кріпимо дерево мотузками до сусідніх живим і акуратно підпилюючи опускаємо його на землю.

Нестандартні способи роботи

У нашій практиці зустрічаються випадки, коли видалити дерево альпіністом буває неможливо через загрозу життю або неможливості безпечно виконати роботу. Такі небезпечні дерева ми зрізаємо чи обрізаємо з залученням спецтехніки та за умови можливості зручного під'їзду. Ми використовуємо таку техніку:

 • Видалення дерева з використанням автокрана. Поширена більше при роботі з завислими на інших або що впали на будівлі та інші конструкції дерева. Тут все просто, автокран піднімає альпініста, далі він чіпляє ствол до стріли, потім техніка піднімає дерево, далі відвівши в бік повільно опускаючи фахівці бензопилами розпилюють його на частини.
 • Видалення, зрізання т обрізка дерев з автовишки. Такий вид роботи з деревами застосовується в основному в місті, коли потрібно не якість, а швидкість і мобільність. Дерева видаляються так само як при роботі альпіністів, з початок гілки, далі стовбур. При цьому всі частини дерева скидається на землю.
 • Нерідко використовуємо підйомну техніку для наведення переправ і кріплення мотузок, особливо при роботі з небезпечними і гнилими деревами. У бойових умовах при видаленні дерев, всі засоби хороші.

Які додаткові послуги ви можете замовити?

Ми пропонуємо наступний набір додаткових послуг:

 • Видалення і розпилювання повалених (лежачих) дерев;
 • Вивіз дерев і порубкових залишків;
 • Чистка територій від небажених рослин.

Ми цінуємо і любимо всіх Наших клієнтів і в однаковій мірі пропонуємо якісний і зручний сервіс. Тепер у вас немає необхідності шукати окремі бригади для виконання різних послуг по роботі з деревами. У нас ви можете замовити роботи повного циклу «під ключ» і не хвилюватися про те, що завдання залишиться не виконана.

Категорія: Статті
Дата публиції: 2022-09-03 14:43:13
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!