Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Зрізання та обрізка дерев в Трускавці

Зрізання та обрізка дерев в Трускавці

Зрізання та обрізка, кронування дерев в Трускавці від команди професіоналів: вирубка, спилювання, зрізка та дерев під будівництво, видалення аварійних дерев, послуги автовишки. Прибирання, чистка територій від небажаних насаджень. Працюємо на виїзд в межах м. Трускавець та по Львівській області. Ціна — договірна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Якщо виникла необхідність спиляти дерево, але своїми силами не обійтися, слід довірити проведення роботи професіоналам. «СВАД-АРБО» спеціалізується на наданні послуг, пов'язаних з видаленням аварійних дерев з приватних територій, кладовищ, міських вулиць. Старі стовбури з сухими гілками становлять небезпеку для житлових будівель, пам'ятників, ЛЕП, транспортних засобів. Тільки своєчасний спіл дозволить уникнути негативних наслідків і шкоди, які можуть бути нанесені в результаті їх падіння. Професійне спилювання дерев від компанії "СВАД-АРБО" передбачає:

 • Видалення дерев будь-якої складності і аварійності;
 • Використання професійного обладнання;
 • Роботу методами промислового альпінізму;
 • Виїзд фахівця для оцінки робіт безкоштовно;
 • Досвід роботи більше 4 років;
 • Співпрацюємо з фізичними та юридичними особами;
 • Оцінку вартості зрізання по фото.

Більшість наших замовлень - це об'єкти, до яких обмежений під'їзд автовишки. Такі дерева ростуть між будинками, біля парканів або лініями електропередач, на цвинтарях. Арбористи, спилюючи дерево по частинах, акуратно спускають гілки і фрагменти стовбура на землю за допомогою мотузок, не пошкоджуючи майно власника ділянки. Ми надаємо послуги зі спилювання дерев в будь-який час року, вирішувати завдання з аварійними деревьямі- це наша робота!

Переваги нашої компанії

 • Оперативність. Наш досвід дозволяє спиляти дерево в максимально швидкі терміни. Ми цінуємо ваш час.
 • Безпека. Працюємо акуратно, щоб не пошкодити ваше майно. Несемо повну відповідальність за свою роботу.
 • Без вихідних. Наша команда працює без вихідних, практично в будь-яку погоду, з дотриманням термінів і умов.
 • Комплексність послуг. Чи можемо надавати послуги комплексом: спільно з дробленням, покосом, утилізацією.

Спиляємо будь-яка велика дерево швидко і безпечно!

Звернувшись за послугами до нас, замовник може бути впевнений в якісному виконанні роботи. На виїзді бригада візуально оцінює зовнішній вигляд об'єкта, від якого необхідно позбутися, визначає кут падіння, і на підставі отриманих даних приймає рішення про метод валки. Наявність сучасного інструменту та спорядження дозволяє працювати в обмежених умовах і спиляти дерево будь-якого розміру і діаметру. Завдяки багаторічному досвіду, наші фахівці витрачають мінімальний час на виконання поставленого завдання, незалежно від її складності.

Технологія роботи з деревами

Видалення, зрізка, зрізання, спилювання та обрізка аварійних дерев - одна з найбільш затребуваних послуг в Трускавці. Ми пропонуємо кілька способів проведення роботи:

З цією послугою замовляють:

 • кронування дерев;
 • дроблення пнів;
 • розчищення ділянки;
 • Вивіз порубкових залишків.

До наших послуг звертаються в разі потреби спиляти чи обрізати верхівки, які можуть порвати високовольтні дроти при сильному вітрі, або сухі, обламані гілки, які в будь-який момент можуть впасти з висоти і завдати шкоди людині або майну.

Які дерева рекомендовано видаляти

Наші фахівці рекомендують спилювати хворі, засохлі, заражені грибками, дерева з всихаючої кроною, без кори, з великим кутом нахилу, з гниллю, тріщинами і великими дуплами. Попередньо буде оцінено стан дерева і його розташування щодо інших рослин і споруд. Зрізка проводиться досвідченими фахівцями з використанням альпіністського спорядження і бензопили.

Рекомендується спилювати дерева:

 • високі, одінокостоящіе з пошкодженою кореневою системою;
 • мають ознаки тріщин, гнилі;
 • нахилені більш ніж на 30 градусів;
 • заражене жуком-короїдом.

Схема робіт по виделенню дерев наступна:

 1. Від вас дзвінок;
 2. Ми розраховуємо вартість робіт;
 3. Вибираємо зручне для вас час здійснення замовлення;
 4. Виконання нами робіт;
 5. Оплата робіт.

Нас викликають, якщо потрібно спиляти складне дерево у дворі, на кладовищі, на території підприємств або в паркових зонах. На об'єкт бригада виїжджає в обумовлений день. Ми гарантуємо збереження ваших нервів і майна, забезпечуючи максимальну безпеку процедури.

Правильна організація праці і злагоджена команда фахівців дозволяє не відкладати замовлення на невизначений термін. Послуга зі спилювання буде надана у зручний для вас час. Крім спеціального спорядження, фахівці мають необхідний запас знань по роботі з різними за розміром деревами. Тонкощі ж видалення різних за формою крони і нахилу стовбура дерев часто не враховується власникам прибудинкових територій, що призводить до сумних наслідків при самовільному їх спилювання.

Телефонуйте нам!

Надаємо послуги по спилювання дерева в Трускавці будь-якого обсягу і складності. Формування ціни за наші послуги відбувається в індивідуальному порядку і залежить від складності об'єкта та обсягу робіт. За бажанням замовника ділянку може бути прибраний від порубкових залишків за додаткову плату.

Категорія: Статті
Дата публиції: 2020-06-22 00:20:28
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!