Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Зрізання та обрізка дерев в Стрию

Зрізання та обрізка дерев в Стрию

Зрізання та обрізка дерев у Стрию та Стрийському районі від команди професіоналів: вирубка, спилювання, зрізка дерев під будівництво, видалення аварійних дерев. Прибирання, чистка територій від небажаних насаджень, послуги автовишки, повна гарантія збереження майна. Працюємо на виїзд в межах м. Стрий та по Львівській області. Ціна — договірна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Високі або дуже великі дерева являють собою загрозу не тільки будівлям навколо них, а й людям, які під ними ходять. Адже в разі сильного вітру або шквального дощу їх гілки можуть впасти на кого завгодно.

Які дерева підлягають зрізанню чи обрізці?

Якщо воно дуже старе, в ньому є великі дупла, або крона розрослася настільки, що до неї важко дістатися, то без часткової або повної обрізки дерева не обійтися. Особливо це важливо виконати, якщо рослина нависає над проводами і проїжджою частиною дороги або його гілки розташувалися на даху будинку.

Також поширеною причиною, по якій вдаються до вирубки дерев, є зайве затінення ділянки і його непрохідність. Поросль, яка має стовбур понад 7-10 см, потребує акуратного спилювання, так як при валці можуть пошкодитися поруч стоять дерева або інші об'єкти.

Способи видалення дерев компанії «СВАД-АРБО»

В своїй роботі компанія «СВАД-АРБО» використовує різні методи та технології безпечного видалення, зрізання, зрізки та обрізання дерев в Стрию та Стрийському районі, серед яких найбільш популярними є: 

 • Вирубка дерев. Необхідна при очищенні великих територій. Насадження можуть серйозно затемнювати територію і перешкоджати зведенню різних будівель. Також вирубка необхідна при плановій розчистці ділянки. Самостійна вирубка може стати причиною деформації грунту або руйнування об'єктів, що знаходяться на ділянці тому не рекомендується виконувати її самостійно.
 • Звичайна валка. Застосовується в густо насаджених зелених масивах, в яких рослини заважають росту один одного, або перешкоджають прокладання комунікацій. Найчастіше служби виконують валку при необхідності прокладки трубопроводів або доріг. Також якщо дерево цілком засохло або згнило, то його потрібно акуратно видалити, щоб не постраждали поруч стоячі об'єкти. Аварійні зелені насадження необхідно піддати процедурі зрізання, але при цьому працівники повинні забезпечити безпеку об'єктів, поруч розташованих.
 • Спилювання дерев. Виконується через втрату врожайності дерева або плодоношення. Також спилюванню піддаються зелені насадження, уражені різними комахами і хворобами. Без спилювання стовбура не обійтися при серйозному зараженні дерева.
 • Видалення цілком. Потрібно якщо немає можливості попередити пошкодження, яке воно може завдати. Сухостій може стати причиною підвищення небезпеки для оточуючих, тому його видаляють повністю. Зрізка виконується в найкоротші терміни, завдяки чому повне видалення дерев займе трохи часу. Даний вид робіт може виконуватися тільки за умови, що поруч немає різних насаджень та інших об'єктів.
 • Часткова зрізка. Оптимальний вихід при наявності на території різноманітних об'єктів, що заважають усунення насадження цілком. Майстри акуратно розпиляють дерево і складуть його шматки поруч з місцем спилювання. Роботи повинні виконуватися тільки професіоналами для мінімізації можливих руйнувань.
 • Видалення пнів і коріння. Після спилювання дерева або чагарнику часто виникає необхідність видалення пнів і залишилися коріння. Ділянка з повністю викорчуваними насадженнями виглядає акуратною і готовою до подальшого використання. На землі залишаються відсутними ділянки, в яких може зустрітися залишок дерева, завдяки чому використання землеобробної техніки повністю безпечно.
 • Розчищення ділянки від спиляного лісу. При роботі з деревами в великій кількості може виникнути необхідність розчищення території. Порубкові залишки можуть ускладнювати рух на ділянці і стати причиною створення пожежонебезпечної ситуації. Наші фахівці акуратно розчистять територію і при необхідності після виконання робіт вивезуть деревину.
 • Зрізання аварійних дерев. Майстри використовують спецтехніку, що забезпечує безпеку поруч знаходяться об'єктів навіть при спилі складних стовбурів великого діаметру. Роботи з видалення можуть виконуватися на великій відстані від землі, тому найчастіше застосовується автовишка для зрізання чи обрізки дерев. Дерево на ділянці в аварійному стані може становити серйозну небезпеку, тому не варто відкладати порубкові роботи.

Технологія зрізання та обрізки дерев

Фахівці можуть запропонувати послуги з видалення дерев різного характеру, в залежності від місця розташування його стовбура, нахилу і висоти. Стару рослину можна видалити повністю, а ось на молодому, тільки зрізати верхівку або бічні гілки. Видалення, зрізка та обрізка дерев в Стрию та Стрийському районі здійснюється декількома способами:

 • Використання автовишки. Вона допомагає позбутися від рослини цілком, альпініст охоплює верхівку мотузкою під правильним кутом. Цим він зможе задати напрямок падіння в потрібну сторону. Ціна такого варіанту найвища в Стрию.
 • Використання лебідки. Арбористи робить те ж саме, що і в наведеному вище способі тільки обв'язує стовбур, перебуваючи на ньому.
 • Видалення дерев з завішуванням. Цей спосіб застосовується при розпилі на частини, кожну з частин фахівець перев'язує мотузкою і дбайливо спускає на землю в відведене місце на ділянці. Мотузка може бути прив'язана до сусіднього стовбура рослини, яке валять.

Фахівці самостійно вибирають оптимальний спосіб спилювання або валки дерев, так як їх досвід і знання дозволяють підібрати варіант, який запобіжить руйнування знаходяться об'єктів і ціни на роботи при цьому будуть досить низькі.

Етапи проведення робіт

Багато власників приватних маєтків і дач вдаються до послуг професіоналів і замовляють видалення дерев. Етапи робіт виглядають наступним чином:

 1. Зрізка гілок з нижньої частини дерева. Їх збирають на певному місці, щоб потім на них укладати спиляні частини, щоб на землі не утворювалися вм'ятини.
 2. Умовний поділ дерева на кілька ділянок і обв'язування кожного з них мотузкою, закріпленої на сусідньому стовбурі.
 3. Спилювання кожної частини дерева і опускання її на «подушку» з гілок.

При необхідності фахівці можуть забезпечити вивезення всіх гілок і частин дерева з ділянки і прибрати місце проведених робіт від порубкових залишків. Ми також виконаємо видалення дерев на цвинтарі.

Переваги співпраці з фахівцями «СВАД-АРБО»

Ми спеціалізуємося на всіх видах робіт з деревами. У штаті є арбористи, які постійно вдосконалюють свої знання та вивчають нові методики роботи з деревами. Також при виконанні робіт ми володіємо всією необхідною дозвільною документацією. Багаторічний досвід садових і висотних робіт професійними альпіністами дозволяє:

 • виконувати нам всі роботи в строк;
 • гарантувати безпеку;
 • використовувати професійне обладнання, навички і технології при роботі з деревом;
 • встановлювати на видалення дерев доступну вартість.

Ціни всіх видів робіт вказані в прайсі, завдяки чому замовники відразу можуть з'ясувати кінцеву вартість видалення дерева по частинах або цілком. Наша компанія пропонує оптимальну ціну видалення, зрізки, зрізання та обрізки дерев, насаджень та окремого дерева у Стрию та Стрийському районі. Фахівці виїжджають на об'єкт і оперативно виконують порубкові роботи.

Для того щоб дізнатися скільки коштує видалення дерев, необхідно звернутися до менеджерів нашої компанії через контакти, які вказані на сторінці. Якщо умови проведення робіт складні, то в цьому випадку альпіністи можуть використовувати для фіксації спиляних дерев спецтехніку або додаткові пристрої. Вартість робіт при цьому може змінитися в більшу сторону. Також ми можемо виконати санітарну обрізку дерева або сформувати його крону.

Категорія: Статті
Дата публиції: 2020-06-18 21:00:41
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!