Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Зрізання та обрізка дерев в Старому Самборі

Зрізання та обрізка дерев в Старому Самборі

Зрізання та обрізка, кронування дерев в Старому Самборі, та в Старосамбірському районі від команди професіоналів: вирубка, спилювання, зрізка та дерев під будівництво, видалення аварійних дерев, послуги автовишки. Прибирання, чистка територій від небажаних насаджень. Працюємо на виїзд в межах м. Старий Самбір, Старосамбірський район та по Львівській області. Ціна — договірна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Бути власником земельної ділянки справжнє задоволення. Однак благоустрій території займає у господаря чимало сил і часу, вимагає наявності спеціального обладнання і техніки. Особливо, якщо справа стосується роботи з деревами: видалення старих і аварійних дерев, викорчовування пнів, санітарної обрізки та кронування здорових садових культур. Якщо на вашій ділянці є об'єкти, які загрожують людям або будівлям, команда професіоналів «СВАД-АРБО» оперативно призведе територію в порядок. Ми займаємося видаленням дерев в Старому Самборі, Старосамбірському районі і Львівської області, маємо бездоганну репутацію. Готові виконати роботи різних рівнів складності в місті і за його межами.

Видалити дерево з ділянки не завжди можливо самостійно. Тому наші фахівці готові допомогти вам в складних ситуаціях. Метод видалення вибирається індивідуально для кожного дерева. Ми можемо видалити дерево цілком, частинами, розпиляти його на частини, вивезти і утилізувати порубкових залишків. Власники часто переживають через незручне розташування дерева. Але це не є для нас проблемою. Щоб провести зрізку дерево, використовується спеціальне альпіністське спорядження. Ми беремо на себе відповідальність за збереження вашого майна в період проведення робіт. Команда наших фахівців пропонує швидкі і якісні рішення по видаленню і обрізці аварійних дерев.

Переваги співпраці з нами

 • Наш досвід дозволяє виконувати роботу в максимально швидкі терміни. Ми цінуємо ваш час.
 • Працюємо акуратно, щоб не пошкодити ваше майно. Несемо повну відповідальність за свою роботу.
 • Наша команда працює без вихідних, практично в будь-яку погоду, з дотриманням термінів і умов.
 • Наші фахівці є професіоналами з досвідом і мають посвідчення по роботі на висоті.

Працюємо в будь-яких умовах

Тільки маючи достатній досвід роботи можна безпечно і без негативних наслідків виконати замовлення. «СВАД-АРБО» пропонує відразу звернутися за послугою до професіоналів, щоб уберегти майно і власне здоров'я, які можуть постраждати, якщо зрізання великих небезпечних гілок, видалення сухостійних дерев доручені дилетантам або проводяться самостійно.

 • Видалення дерева цілком. Спеціаліст підпилює дерево внизу, і воно падає в сторону свого природного нахилу. Видалити дерево таким чином можливо, якщо поблизу немає споруд або проводів, які можна пошкодити.
 • Видалення дерев з відтяжкою. Арбористи, використовуючи спеціальне спорядження, піднімається по стовбуру на дерево, закріплює на верхівці мотузку, після чого спускається, підпилює стовбур знизу, і натягом мотузки валить дерево в необхідну сторону.
 • Видалення дерева по частинах. Використовуючи спеціальне спорядження, фахівець піднімається по стовбуру на дерево і пиляє його по частинах, при необхідності спускаючи гілки вниз на мотузці.
 • Видалення дерева на кладовищі. Навіть здавалося б при відсутності вільного місця на кладовищі, фахівця, для видалення дерева, досить небагато простору де він зможе працювати.

З цією послугою замовляють:

 • дроблення пнів
 • покіс трави
 • вивіз порубкових залишків

До наших послуг звертаються, якщо потрібно видалити дерево на цвинтарі, на прибудинковій території, в саду або на вулиці. Якість нашої роботи найкраще характеризують позитивні відгуки клієнтів.

Видалити дерево, яке знаходиться поблизу житлового будинку, господарської будівлі, лінії високовольтної електропередачі та інших важливих комунікацій - справа відповідальна і непроста. Наші співробітники готові до робіт в найскладніших умовах, діючи з ювелірною точністю і демонструючи високий рівень майстерності всього колективу.

Видалення аварійних дерев в Старому Самборі та Старосамбірського району  - завдання першорядної важливості. Наші працівники виїжджають на виклик, визначають вартість робіт, яка залежить від складності видалення, і кількості дерев. Для вашої зручності і впевненості в нашій чесності буде складено договір. Ми видаляємо дерева в приватному секторі, на кладовищах і в громадських місцях. Перед видаленням ви отримаєте вичерпну консультацію, в ході якої арбористи запропонують кращий спосіб для зрізки дерева.

Схема виконання робіт з деревом

 1. Від вас дзвінок;
 2. Ми розраховуємо вартість робіт;
 3. Вибираємо зручний для вас час виконання замовлення;
 4. Виконання нами робіт;
 5. Оплата робіт.

Щоб очистити територію від аварійних дерев, ми готові:

 • спиляти аварійне дерево частинами;
 • зрубати дерево цілком;
 • обрізати сухі гілки;
 • занурити і вивезти порубкових залишків.

Особлива увага приділяється збереження майна. Кожен крок фахівців продуманий до дрібниць, всі дії виконуються з максимальною акуратністю.

Підтримання здорової крони дерев в доглянутому вигляді вимагає спеціальних знань в області ботаніки в поєднанні з професійними навичками висотних робіт. Мета фахівців «СВАД-АРБО», зробити ваші дерева безпечними, ми усунемо сухі обламані гілки, додамо кроні ваших дерев правильну, красиву форму, видалимо небезпечні дерева, спільно з вами ми зробимо дерева та інші зелені насадження справжньою окрасою вашого ділянки.

Гарантуємо кращу ціну!

Після огляду об'єкта замовнику називають вартість роботи. Ціна складається з декількох чинників:

 • необхідного виду послуг;
 • обсягу (кількість дерев);
 • діаметра на рівні грудей;
 • навколишніх умов.

Потрібно видалити дерево в Старому Самборі чи Старосамбірському районі? Звертайтеся до послуг фахівців «СВАД-АРБО»! Ми маємо необхідні допуски, спорядження і інструмент для виконання поставленого замовником завдання.

Категорія: Статті
Дата публиції: 2020-06-30 12:46:55
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!