Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Зрізання та обрізка дерев в Добромилі

Зрізання та обрізка дерев в Добромилі

Зрізання та обрізка, кронування дерев в Добромилі від команди професіоналів: вирубка, спилювання, зрізка та дерев під будівництво, видалення аварійних дерев. Прибирання, чистка територій від небажаних насаджень, послуги автовишки. Працюємо на виїзд в межах міста Добромиль та по Львівській області. Ціна — договірна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Живучи в помірно континентальному кліматі Західної України, ми звикли до того, що дерева оточують нас завжди і всюди. Дерева - це легені нашої планети, їх присутність просто необхідна нам! Вони весело шумлять своїми кронами влітку, і радують погляд одягаючись в снігові шуби або припадаючи блискучим льодом взимку. Не дарма дерево асоціюється у більшості людей з життям, добром, щастям і добробутом. Але, на жаль, іноді виникають передумови для того, щоб спиляти дерево.

Очевидні причини для зрізання чи обрізки дерева

Задуматися про залучення фахівців для спилювання зелених насаджень необхідно, в зв'язку з очевидними причинами такими як:

  • дерево з яких-небудь причин є аварійним і може завдати шкоди здоров'ю або життю людини, майну;
  • в результаті хвороб або механічних пошкоджень дерево загинуло і посохли;
  • дерево необхідно спиляти в зв'язку з будівництвом або проведенням комунікацій;
  • у дерева високий тонкий стовбур, воно небезпечно нахилилося або велика частина гілок на дереві засохла;
  • рослина не несе ні естетичної, ні практичної функції на ділянці;
  • дерево сильно уражена шкідниками або вірусами і не підлягає лікуванню та ін.

Варто врахувати також, що спиляти чи ні дерево на власній ділянці вирішуєте безпосередньо ви. Але не можна, наприклад, самовільно спиляти небезпечний об'єкт поблизу багатоквартирного будинку в межах міста, для цього потрібен дозвіл відповідної інстанції.

Професійне видалення дерев будь-якої складності

Наша команда займається  видаленням аварійних, сухостійних, хворих, і просто непотрібних дерев в Добромилі. Ми працюємо з організаціями, приватними особами, державними установами, приватними компаніями і ЖКГ. Фахівці швидко і якісно проведуть роботи з видалення непотрібних насаджень в незалежності від цілей видалення, складності, габаритів і ступеня аварійності дерева. Ми забезпечуємо як дотримання всіх принципів техніки безпеки, так і збереження майна на ділянці.

Професійні арбористи мають необхідну кваліфікацію і відповідний досвід для того, щоб з мінімальними витратами сил і часу спиляти дерево. Вибір методу видалення залежить від індивідуальності конкретного об'єкта: розмірів дерев, близькості їх знаходження до будівель, рельєфу місцевості, ступеня аварійності, рівня небезпеки та ін. Кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку безпосередньо під час огляду об'єкту, і дізнавшись точні ціни на основні та додаткові наші послуги, замовник приймає остаточне рішення по видаленню. Виїзд фахівця завжди безкоштовний!

Способи спилювання та обрізки дерев

Спиляти дерево можна, використовуючи кілька способів:

  • найпростіший і дешевий спосіб - спиляти дерево цілком використовуючи сторону його природного нахилу. Такий спосіб вимагає, щоб на прилеглій місцевості не було заважають будівель або інших насаджень.
  • другий досить простий спосіб - зрізка дерева цілком з укладанням стовбура в потрібному напрямку за допомогою лебідки і троса. Цей спосіб дає можливість контролювати напрям падіння стовбура, але все ж теж вимагає достатньої свободи місцевості від будівель.
  • ще один спосіб - зрізання дерева частинами зі скиданням порубкових залишків.

Якщо місця для того, щоб укласти ствол як зазначено в перших двох способах недостатньо, але є вільний простір під деревом, можна сміливо вибрати цей спосіб. Почавши з верхівки арбористи спилює гілки і стовбур і скидає фрагменти безпосередньо під дерево. Для цього способу досить 5-6 метрової вільної зони.

  • наступний спосіб - спилювання дерева з завішуванням. Частини і фрагменти спила акуратно спускаються на землю за допомогою мотузки, закріпленої через блок на дереві.

Це одна з найбільш трудомістких технологій спилювання дерева, але вона необхідна, якщо майданчик під об'єктом видалення сильно обмежений. Це може бути місцевість з щільною забудовою, коли гілки нависають над будинком, близькість ліній електропередач та інших комунікацій, кладовище. Залежно від ситуації використовують часткове або повне завішування всіх порубкових залишків. Спиляти дерево таким способом обійдеться дорожче через підвищеної складності процесу.

Зрізка дерев на кладовищі

Як приклад різновидів спилювання дерев, що вимагає максимальної акуратності і безпеки, можна виділити видалення дерев на кладовищах. Старі дерева, залишені без нагляду, дуже легко ламаються навіть при впливі несильного вітру або під вагою впав снігу. Дерево, що впало і його гілки можуть стати причиною серйозної псування огорож і надгробків і загрозою безпеці відвідувачів кладовища. Поруч зі зростаючим на кладовищі деревом, яке необхідно спиляти, як правило, відсутній вільний простір для падіння зрізаних фрагментів. В таких умовах роботи по спилялювання дерева найкраще довірити професійним арбористам. Фахівці по зрізці дерев використовують сучасне висотне устаткування та обладнання, а після роботи приберуть і вивезуть гілки, стовбур і інші порубкові залишки.

Звертайтесь до професіоналів команди «СВАД-АРБО»

Будь-кому, хто візьметься спиляти дерево, потрібно пам'ятати, що дотримання техніки безпеки є неухильним! Зрізка - завдання не з легких і підходити до її вирішення потрібно грамотно. Якщо ви вирішите зрізати дерево самостійно, то слід ретельно продумати і мотивувати свої дії.

Звернувшись за кваліфікованою допомогою фахівців можна бути впевненим в акуратному виконанні поставленого завдання в найкоротші терміни. Ми приймаємо замовлення на співпрацю навіть з віддалених міст і селищ. Якщо у вас цікавить більш точна вартість послуги видалення дерев: зрізка, зрізання та обрізка дерев в Добромилі, то ви можете вислати нам фотографії вашого дерева і ми зробимо попередніми розрахунок.

Категорія: Статті
Дата публиції: 2020-06-30 11:58:27
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!