Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Видалення дерев в Яворові

Видалення дерев в Яворові

Зрізання та обрізка дерев в Яворові та Яворівському районі від команди професіоналів: вирубка, спилювання, зрізка дерев під будівництво, видалення аварійних дерев, послуги автовишки. Прибирання, чистка територій від небажаних насаджень. Працюємо на виїзд в межах в Яворові та по Львівській області. Ціна — договірна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Нерідко виникають ситуації, коли дерево становить безпосередню загрозу покрівлі будинку, автомобілю, памприлеглим побутовим будівлям, пам'ятникам на цвинтарі, кладовищі, людям в цілому, і зростає так, що спиляти його не пошкодивши нічого навколо, здавалося б, просто неможливо. Наші співробітники впораються і з цим завданням. Роками напрацьований досвід з видалення дерев дозволяє нам вдало завершувати об'єкти будь-якої складності.

Переваги нашої компанії

Компанія СВАД-АРБО — це професіонали в видаленні дерев в Яворі, Яворівському районі з величезним досвідом роботи на висоті. Всі ризики матеріальної відповідальності при проведенні робіт беремо на себе. Гарантуємо повну безпеку ваших будівель та іншого майна при виконанні робіт. Секред основних наших переваг слід відмітити:

 • відсутність витрат на використання спеціальної будівельної техніки;
 • у 95% випадків видалення аварійного дерева відбувається альпіністом;
 • доступні ціни для постійних замовників.

Візьмемо на постійне обслуговування Ваш лісовий масив - від невеликої ділянки до паркової території.

Дерева, з якими ми працюємо

Видалення дерев, зрізка, зрізання, обрізка та порізка - це складний, технологічний процес, який вимагає професійних навичок, великого досвіду роботи і спеціального дорогого спорядження. Це небезпечна робота, яка повинна виконуватися тільки фахівцями. За санітарними правилами термінове видалення дерев потрібне у наступних випадках:

 • втратили життєздатність (сухих і всихають);
 • заселених стовбуровими шкідниками;
 • уражених гнілевимі хворобами;
 • завислих в кронах сусідніх дерев;
 • мають нахил стовбура понад 45 градусів;
 • розташованих на відстані менше 2 м. від будівель;
 • мають великі поразки кори;
 • з серйозними ушкодженнями кореневої системи;
 • сильно розгойдуються на вітрі;
 • пригноблені, неперспективні.

Категорично не рекомендуємо проводити роботи з видалення дерев самостійно або вдаватися до послуг непрофесіоналів, зважаючи на підвищену небезпеку цього виду діяльності для життя людей і матеріальних цінностей.

Технологія видалення та обрізки дерев

Існують різні способи видалення дерев:

 • Зрізання та обрізка дерев з використанням автокрана чи автовишки. Досить поширений спосіб видалення дерев, але досить дорогий і менш гнучкий, тому що часто наявність комунікацій, будівель, ландшафту та інших дерев не дозволяє використовувати великогабаритну техніку. Особливо це характерно для присадибних господарств і заміських будинків.
 • Валка дерева цілком з використанням природного нахилу. Видалення дерева цілком - найбільш простий і дешевий спосіб. Всі роботи ведуться на землі. У разі, якщо дерево має деякий ухил, і в цьому напрямку досить вільного місця по довжині і ширині, його можна спиляти без використання альпіністських технологій. З боку передбачуваного падіння робиться направляючі вирізи - випилюється клин, потім із зворотного боку дерево допілівать і завдяки природному нахилу, падає в потрібному напрямку.
 • Видалення дерева по частинах з можливістю скидання частин вниз. Випадок, коли зрізання цілком дерево нікуди, але біля основи дерева є невелика вільна площадка. Альпініст спилює гілки і стовбур дерева по частинах, скидаючи їх вниз. Спочатку спилюють всі великі гілки, потім невеликими фрагментами спиливается сам стовбур, роблячи направляючий випив, спиливается частина і скидається в потрібному напрямку.
 • Зрізка дерева по частинах з їх завішуванням на мотузці. Самий трудомісткий спосіб, що вимагає спеціального спорядження і особливих навичок промислового альпініста. Використовується в разі, коли безконтрольне падіння частин дерева не представляється можливим з яких-небудь причин. При спилюванні таким способом альпініст виробляє підвішування гілок і частин стовбура, а потім повільно спускає їх вниз на спеціальному спусковому пристрої. Робота займає більше часу, проводиться вкрай акуратно, відповідно і вартість її вище.
 • Видалення аварійних дерев. Видалення, обрізка та порізка дерев, а також обламаних гілок, завали на будинок або інші споруди в слідстві ураганного вітру або підвищеної обтяжений крони. Даний вид робіт виконується після обстеження самого дерева і споруди, на яке воно завалилося. Після оцінки всієї ситуації, що склалася в цілому наш фахівець приймає рішення, яким способом проводити зрізання. Існує кілька способів, описаних вище, а також зрізка за допомогою вишки підйомника або крана. Видалення деяких дерев проводиться тільки з автовишки.
 • Розпил дерева на фрагменти. Для зручності перенесення і навантаження, або для заготівлі дров, повалене дерево розпилюється на зручні для транспортування частини. Також можлива порізка на різні фігурні вироби з колод, наприклад, зробити дошки для садових доріжок.
 • Навантаження і вивіз порубкових залишків. При замовленні робіт під ключ, приберемо всі спиляні фрагменти дерева і вивеземо в контейнері.

Видалення дерев - особливий вид діяльності в догляді за лісовими ділянками. Це крайній захід, і вона досить затребувана в зв'язку з ситуацією з короїдом і освоєнням лісових ділянок під приватне будівництво. Роботи з видалення, зрізки, зрізання, обрізки та порізки великих дерев в Яворові та Яворівському районі проводять спеціально підготовлена ​​бригада арбористів. Дерево, яке потребує видалення, може заважати будівництву на лісовій ділянці, бути сухостійним, аварійним, або хворим, що не підлягає лікуванню. Якщо спилювати стовбур і він може пошкодити при падінні навколишні дерева, будови та елементи ландшафту, то його слід зрізати по частинах зі страховкою, або без такої. Страховка при проведення зрізки дерева - це страховка частин стовбура і гілок мотузками і їх плавний спуск на землю.

Вартість, ціна робіт з видалення дерев

Ціни на видалення, зрізку, зрізання, обрізку та порізку дерев в Яворові та Яворівському районі є різними, так як необхідно також враховувати породу, висоту, діаметр стовбура дерева, наявність оточуючих дерево об'єктів, кількість дерев. Так само береться до уваги структура стовбура дерева, наскільки безпечним для арбористи є робота на ньому. Більш детальну консультацію ви можете отримати, зв'язавшись з нами за вказаними телефонами, а конкретну остаточну вартість робіт дізнатися після огляду об'єкту нашим фахівцем.

Категорія: Статті
Дата публиції: 2020-06-21 12:35:14
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!