Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Видалення дерев в Сокалі

Видалення дерев в Сокалі

Зрізання та обрізка дерев в Сокалі та Сокальському районі від команди професіоналів: вирубка, спилювання, зрізка дерев під будівництво, видалення аварійних дерев. Прибирання, чистка територій від небажаних насаджень, послуги автовишки, гарантія збереження майна. Працюємо на виїзд в межах м. Сокаль та по Львівській області. Ціна — договірна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Глобальні зміни кліматичних умов все частіше призводять до несподіваних погодних явищ: поривчастий вітер, проливні дощі, урагани, грози з градом. В результаті негоди в зведеннях новин миготять відомості про дерева, які пошкодили автомобілі, покрівлі будинків і вікна будинків. Небезпеку простіше попередити, ніж ліквідувати її наслідки: досить своєчасно замовити майстрів та провести зрізку аварійного дерева в Сокалі біля будинку, на дачі, кладовищі, або над проводами ліній електропередач, щоб убезпечити своїх близьких.

Основним напрямком нашої роботи є професійне спилювання дерев. Самостійне прибирання небезпечних, сухих, аварійних дерев з кладовища, дачі, ділянки може стати справжньою проблемою і небезпечним заходом. Найчастіше видалити дерево швидко і без наслідків не виходить, якщо ви не володієте належної технікою і не оснащені відповідним інструментом. Ми надаємо послуги зі спилювання дерев в м.Сокаль та Сокальському районі з наданням гарантії безпеки прилеглих об'єктів незалежно від їх близькості.

Ми гарантуємо повну фінансову відповідальність. Застосування альпіністського спорядження, спеціального інструменту та технічного обладнання дозволяє оперативно вирішувати найскладніші завдання, будь то необхідність зрізати небезпечне дерево над проводами або обрізати гілки в саду.

Як ми працюємо. Алгоритм зрізання дерев

Від початку роботи до її закінчення наші спеціалісти працють в такій послідовності:

 1. Оцінка ситуації. Досвідчені фахівці виїжджають на місце робіт, вивчають ситуацію, визначають складність замовлення та необхідність залучення певної техніки.
 2. Вибір варіантів видалення дерева. Прибирання небезпечних, сухих, аварійних дерев з кладовища, на дачних ділянках здійснюється після обговорення і узгодження з замовником. Виходячи з цього, ми діємо в декількох напрямках.
 3. Обрізання сучків. Привести сад в порядок простіше, якщо допомогу надають досвідчені фахівці. Наші співробітники допоможуть спиляти сухе дерево, обрізати садові чагарники, спиляти сухі гілки.
 4. Зрізка небезпечного дерева. Справжню небезпеку становлять дерева, які загрозливо нависають над лініями електропередач, будинками, дитячими майданчиками. Наші фахівці пропонують швидко і акуратно спиляти дерево поблизу ліній електропередач, видалити дерево на цвинтарі, спиляти дерево поблизу будівель.
 5. Розпил дерева на дрова. Після спилювання ми готові провести розпил дерева на дрова, що дозволить з користю використовувати деревину. Якщо на ділянці вже є повалене дерево, співробітники швидко розпиляють його для вас.
 6. При необхідністі викорчовується пень. Освоєння дачної ділянки або будівництво будинку вимагають швидкого видалення пнів і корчів? Ми не тільки допоможемо швидко спиляти дерево по частинах, а й проведемо масштабні роботи по розкорчовуванні місцевості.

Чому саме ми?

Надаючи послуги з видалення, зрізки, зрізанні та обрізки дерев в Сокалі та Сокальському районі, ми маємо ряд суттєвих переваг:

 1. Гнучкий графік. Працюємо без свят і вихідних
 2. Кваліфіковані й досвідчені фахівці. Всі наші співробітники пройшли профільне навчання і мають посвідчення промислових альпіністів
 3. Гарантія заявленого результату. Наші фахівці впораються з найскладнішими випадками
 4. Фінансова відповідальність за прилягає майно. Беремо на себе всю відповідальність за Ваше майно під час проведення робіт
 5. Завжди вчасно! Строго дотримуємося зазначені в договорі терміни
 6. Працюємо з організаціями та фізичними особами. Готівковий і безготівковий расчёт. Розрахунок кошторису.

Види робіт з видалення дерев в Сокальському районі

Ми спиляємо будь-яке аварійне дерево, що знаходиться в найскладніших умовах та за надійною технологією:

 • Зрізка дерева цілком з відтяжкою. Альпініст забирається на дерево, прив'язує відтягнення і спускається вниз. Потім дерево пиляється і за допомогою відтягнення і клина задається напрямок падіння стовбура. Це спосіб використовується коли досить вільного простору для валки дерева цілком.
 • Видалення дерева по частинах. Альпініст забирається на дерево і пиляє його по частинах. Шматки зриває відтягненням в потрібну сторону і падають вниз. Це спосіб використовується коли вільний простір є, але його недостатньо для вільної валки дерева. Даний метод більш складний і відповідно більш дорогий.
 • Видалення дерева по частинах з завішуванням. Даний спосіб найбільш трудомісткий. Альпініст забирається на дерево і акуратно обрізає всі гілки. Потім кожна спиляна частина спускається на мотузці, яка заздалегідь закріплена на дереві особливим чином. Ця процедура досить складна і вимагає особливого професіоналізму.
 • Кронування дерев, спилювання сухих гілок. Усунення потенційних загроз або перешкод - це одне з найпоширеніших і затребуваних обґрунтувань, щоб зробити кронування дерев. А також це найпоширеніший вид робіт по обрізці дерев, що виконується промисловими альпіністами.
 • Порізка стовбура на дрова.
 • Розчистка територій від небажаних насаджень.

Ми безпечно і швидко видалимо дерево! Телефонуйте! В нашій команді професійні арбористи - великий досвід дозволяє нам видаляти навіть найскладніші дерева.

Позбавтеся від ризиків, працюючи з професіоналами. Лише фахівці в області висотних робіт зроблять все правильно, швидко, акуратно і головне безпечно! Замовляйте послугу видалення, зрізання, зрізка та обрізка дерев в Сокалі та Сокальському райні!

Категорія: Статті
Дата публиції: 2020-06-19 16:43:19
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!