Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Видалення дерев в Самборі

Видалення дерев в Самборі

Зрізання та обрізка дерев в Самборі та Самбірському районі від команди професіоналів: вирубка, спилювання, зрізка дерев під будівництво, видалення аварійних дерев, послуги автовишки. Прибирання, чистка територій від небажаних насаджень. Працюємо на виїзд в межах м. Самбір, Самбірського району та по Львівській області. Ціна — договірна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Своєчасне спилювання дерев - операція, яку доводиться регулярно проводити, доглядаючи за зеленими насадженнями. Спиляти невелике, окреме дерево нескладно. Труднощі виникають, якщо потрібно видалити дерево великих розмірів, що росте поблизу будівель, інженерних комунікацій, в парках і скверах, на кладовищах, цвинтарях. Саме в цих випадках потрібні послуги промислового альпініста, здатного швидко і безпечно вирішити проблему. Альпіністи компанії «СВАД-АРБО» здійснюють видалення, зрізання, зрізку та обрізку аварійних та небажаних дерев в Самборі, а також по всій Львівській області швидко, з дотриманням всіх норм безпеки для оточуючих об'єктів.

Які дерева потребують видалення?

Видалення дерев компанією «СВАД-ААБО» проводиться відповідно до санітарних норм і інших об'єктивних причин. Зрізанню підлягають наступні дерева:

 • пошкоджені комахами-шкідниками, гниллю, грибком, іншими хворобами;
 • ті, що втратили життєздатність, тобто стали сухими або почали всихати, отримали значні механічні ушкодження;
 • частково повисли на кронах сусідніх рослин;
 • що знаходяться на близькій відстані від будівель, інженерних комунікацій, здатні впасти на них при погіршенні погодних умов або руйнують фундамент;
 • з кутом нахилу менше 45 градусів;
 • сильно розгойдуються при вітрі.

Видалення дерева нерідко є заходом, що дозволяє поліпшити природний дизайн ділянки. Відбувається це, якщо він не вписується в концепцію ландшафту, завдає шкоди більш цінним рослинам, має не естетичний вигляд через сухостійних тощо. Безпечно і швидко провести зрізку дерева альпініст виконає, використовуючи спеціальне спорядження та оптимальні прийоми видалення.

Особливості послуг промислових альпіністів (спилювання дерев)

Самостійне видалення дерев - складна операція, особливо в міських умовах. Справитися з нею важко, не маючи відповідних навичок. Перевагами послуг промислових альпіністів визнані:

 • безпека робіт для людей, будівель, комунікацій, інших рослин при видаленні навіть великих природних об'єктів;
 • професійна оцінка стану об'єкта з урахуванням розміру, віку, породи;
 • швидке виконання замовлення за рахунок відпрацьованих схем на всі випадки, відсутність потреби в підготовці;
 • знання всіх нюансів видалення дерева, прорахунок всіх можливих наслідків;
 • вміння працювати в густій ​​посадці рослин і обмеженому просторі;
 • можливість грамотно використовувати спеціальні інструменти, оснащення, техніку.

Способи зрізання та обрізки дерев

Розпилювання аварійних рослин відбувається різними способами. Вибір методу залежить від багатьох причин, головною з яких вважається безпеку операції для людей і знаходяться поблизу будівель, комунікацій. Промисловий альпініст має достатні знання і навички, щоб прорахувати всі ризики і вибрати найкращий варіант спилювання. До найбільш актуальних способів валки відносяться:

Секційне спилювання. При цій операції відбувається видалення частинами. Стовбур поетапно розпилюють на окремі частки з подальшим їх скиданням на певну ділянку землі. На майданчику навколо природного об'єкта може залишитися деревне сміття. Саме тому зону скидання щоб уникнути пошкодження грунту зазвичай захищають настилом з дощок, гілок, інших підручних засобів.

Усунення за допомогою напрямних відтяжок. Цей спосіб використовується, якщо потрібно впустити дерево в строго визначеному напрямку. Довільний падіння в цьому випадку неможливо, оскільки поруч розташовано безліч об'єктів, яким буде завдано ушкодження. Використовуючи подібний прийом, альпіністи фіксують один кінець відтягнення на кроні, залишаючи інший рухомим - його можна прикріплювати до машин, лебідок. На обох сторонах рослини виконуються надрізи, що полегшують процес валки.

Зрізка методом завішування. При цьому способі альпіністи методично розпилюють дерево на частини, спиляні частини зависають на мотузках, а потім акуратно опускаються по розрахованої траєкторії на землю, не ушкоджуючи поруч розташовані об'єкти. Особливо часто цей метод використовується при кронуванні, обрізці гілок і вважається найбільш трудомістким і витратним. Чи виправдане його застосування в щільно забудованих зонах, парках, садах. При його використанні територія навколо дерева залишається неушкодженою і чистою.

Валка із застосуванням крана або автовишки. Спосіб підходить в ситуації, коли є доступ для техніки, а видаляти об'єкт з використанням мотузок, відтяжок занадто небезпечно. Таким методом зазвичай відбувається видалення великої кількості дерев, що ростуть уздовж доріг. Можлива також обрізка крон, оскільки верхівки природних об'єктів знаходяться в зоні доступності для вишки. Але не варто забувати, це один з дорогих видів (Автовишка).

Для спилювання дерев замовити альпініста в Самборі — краще і вигідніше ніж замовити автовишку.

Обрізка гілок — кронування

Для кронування застосовують секатори, пили та інші інструменти, що дозволяють сформувати верхівку, повністю або частково видалити гілки, що заважають хто стоїть поруч об'єктів, проводам. Виконують цю операцію з деревами:

 • з безліччю сухих гілок;
 • з навислими над лініями електропередач;
 • що заважають сусіднім об'єктам.

Альпіністи можуть істотно зменшити парусність дерева, виконавши обрізку-прорідження і зробивши верхівку більш рідшою. В результаті на землю потрапляє більше світла, дерево стає більш стійким до поривів сильного вітру. Після кронування гілки ростуть в потрібному напрямку, дерева стають красивішими, отримують здоровий вигляд. В результаті привабливість ландшафту ділянки збільшується.

Нестандартні види робіт

Наші альпіністи прийдуть на допомогу, якщо буде потрібно:

 • зняти з висоти домашня тварина;
 • прикрасити дерево перед святами;
 • дістати предмети, що заплуталися в кроні.

Наші послуги можуть знадобитися, якщо потрібно підлікувати природний об'єкт. Ми можемо піднятися на висоту і зайнятися обприскуванням або комплексним лікуванням природних об'єктів, усуненням механічних пошкоджень.

Ціна послуг із видалення дерев в Самборі

Вартість роботи залежить від багатьох умов: віку і діаметра стовбура дерева, особливостей території, на якій воно росте. На ціну впливають також ступінь терміновості, методи і завдання спилювання, наявність поруч будівель і рослин. Використання вишки, крана, трактора, високий ступінь складності робіт підвищують вартість замовлення. Кожна заявка розраховується в індивідуальному порядку.

Ми швидко вирішимо ваші проблеми, пов'язані з підйомом на висоту. Альпіністи оперативно доберуться до будь-якого об'єкта незалежно від його місця знаходження. Після професійної оцінки і розрахунку ми приступимо до роботи, враховуючи побажання замовника. У наших силах рішення будь-яких проблем: зрізка дерев на висоті в Самборі, а також Львівської області, чистка території від чагарників, валка аварійних і хворих рослин, видалення природних об'єктів з будівельних майданчиків. Роботи здійснюються у зручний для замовника час. Після виконання замовлення стовпи, дроти, будови, клумби залишаться недоторканими.

Категорія: Статті
Дата публиції: 2020-06-21 22:14:12
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!