Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Видадення дерев в Бориславі

Видадення дерев в Бориславі

Зрізання та обрізка дерев в Бориславі від команди професіоналів: вирубка, спилювання, зрізка дерев під будівництво, видалення аварійних дерев. Прибирання, чистка територій від небажаних насаджень, послуги автовишки. Працюємо на виїзд в межах м. Борислав та по Львівській області. Ціна — договірна.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Зовнішній вигляд саду або поодиноких дерев залежить від догляду за ними, але у випадках, коли рослина вже постаріла або всохла через захворювання, її слід негайно видалити з території. Зрізання дерев - один з відповідних методів.

Найчастіше дерево має товстий стовбур, що унеможливлює самостійне видалення. Якщо ви не впевнені в своїх силах - зверніться в компанію, що спеціалізується на вирубці дерев. Ціни на роботи у них завжди нижче, ніж ймовірний урон, який можна нанести після неправильної зрізки дерева в межах міста або на ділянці.

Послуги по видаленню дерев у Бириславі

Арбористи компанії «СВАД-АРБО» в найкоротші терміни виконають видалення, зрізку, зрізання чи обрізку дерева на будь-якій території Борислава та Львівської області:

 • проводимо всі необхідні розрахунки, щоб зрізати дерево в потрібному напрямку без шкоди для оточуючих;
 • використовуємо різні способи видалення, вибір яких залежить від розмірів, виду і розташування дерева;
 • застосовуємо професійне обладнання, що дозволяє швидко і акуратно розрізати стовбур, гілки, коріння, видалити пень, повалити дерево, розпиляти його на частини і подрібнити залишки;
 • дотримуємося техніки безпеки;
 • можемо забезпечити подальше вивезення та утилізацію порубкових залишків.

Звертаючись до професіоналів можна не сумніватися в безпеці проведених робіт з деревом, пошкодження прилеглих будівель і рослин виключені.

Етапи проведення робіт

Виїзд фахівця на об'єкт в Бориславі для діагностики дерева. Майстер оглядає територію і наявність у дерев різних дефектів, які можуть призвести до ускладнення зрізання. Дерева на дачі і в межах міста оцінюються по-різному:

 1. Спеціаліст нашої компанії визначає обсяг робіт і ціну послуги.
 2. Після узгодження способу спилювання дерев з замовником, на об'єкт виїжджає бригада висотників. Роботи виконуються виключно з дотриманням технологічних норм.
 3. Арбористи закріплюють все необхідне обладнання і трос для спуску відпиляних частин дерева.
 4. Дрова вантажаться в окрему купу, тому може знадобитися використання додаткових елементів.
 5. Виконання розпилювання і акуратний спуск частин дерева на раніше підготовлене місце.
 6. Утилізація або вивезення порубкових залишків.

Наші фахівці ретельно очищають ділянку навіть від гілок, тому замовнику немає потреби додатково чистити територію. Вивезення підлягають всі частини дерев.

Переваги співпраці з нами

Серед переваг співпраці з нами можна виділити:

 • Зрізку дерев всіма доступними способами;
 • Дотримання техніки безпеки при роботі з деревом;
 • Точний розрахунок місця падіння дерева;
 • Дотримання обумовлених термінів;
 • Актуальну ціну;
 • Професійне виконання робіт.

Для замовлення послуг компанії по видаленню та обрізкці дерев в Бориславі і облагороджування дерев необхідно зателефонувати за телефонами, які розміщені на сторінці. Дерева можна пиляти в повному обсязі. Майстри компанії за бажанням замовника можуть піддати видалення тільки окремі частини дерева. Замовити максимально дешево спилювання дерев можна в нашій компанії.

Чи виробляє компанія вивезення дерев після вирубки?

Якщо дерево спиляне повністю, його необхідно розділити на частини для транспортування або утилізації. Наша команда пропонує послуги з вивезення дерев після їх видалення, а також інші варіанти для їх утилізації. В Бориславі дерев'яні відходи на звалища не вивозять. Їх необхідно утилізувати. Тому, власники ділянки можуть прийняти рішення:

 • розпиляти дерево на дрова;
 • подрібнити дерево в тріску для мульчування або для декорування ділянки;
 • розпиляти на плашки для ландшафтного дизайну або викладання доріжок на ділянці.
 • в дуже рідкісних випадках залишки спалюють, але це вимагає дотримання правил протипожежної безпеки. До того ж для спалювання необхідно забезпечити певні умови, що на більшості дільниць зробити неможливо.

Залишки з ділянки можна і вивезти. Для цього використовують контейнери різної ємності. Навантаження і вивіз - це додаткові послуги. Вони оплачуються окремо. Розцінки уточнити їх можна по телефону у наших консультантів. Вартість робіт прив'язана до обсягу контейнера і кількості вивозяться порубкових залишків. Під час навантаження може знадобитися додаткове розпилювання частин дерева, щоб розмістити їх в контейнері.

У яких випадках необхідно спиляти дерево?

Роботи по спилюванні дерев в Бориславі необхідно проводити в разі коли:

 • Для попередження зараження грибками або передачі шкідників від хворого зеленого насадження здоровим.
 • У разі якщо рослина заважає повноцінно розвиватися сусіднім з ним чагарниках і насадженням;
 • Коли немає врожаю кілька років поспіль;
 • Рослина стало сухим і під дією вітру може впасти.

Чому не можна проводити зрізку дерев самостійно

Дерево, що впало в межах міста Борислав чи прилеглих населенних пунктів не можна спилювати самостійно. Цим повинні займатися спеціалізовані служби. По-перше, всі дерева - це державна або муніципальна власність, і за самовільне видалення дерев без отримання відповідного дозволу загрожує адміністративна відповідальність. На дачі або в садівництві, на приватній ділянці отримувати офіційний дозвіл на спилювання дерев не потрібно. Але і на дачній ділянці самостійно спилювати дерева не треба.

Чим небезпечне самостійне спилювання аварійних дерев:

 • при валці вони можуть пошкодити сусідні зелені насадження, будівлі, споруди;
 • при спилювання стовбур або гілки можуть впасти на людей;
 • коренева система при падінні може розорати грунт і пошкодити грядки, газон, доріжки;
 • якщо користуватися інструментом для спилювання дерев неправильно або використовувати не призначений для цього інструмент, можна зіпсувати його;
 • якщо дерево дуже високе, для його спилювання потрібно вишка, а добиратися до верхніх частин дерев без спеціального спорядження небезпечно.

Крім того, ніколи не можна займатися спилялюванням самотужки. Потрібні як мінімум дві людини, щоб контролювати і направляти рух спилянного дерева. До того ж у непрофесіоналів може не виявитися потрібних пристосувань і інструментів. Їх, звичайно, можна купити. Але придбання обладнання може обійтися дорожче, ніж виклик фахівців. Зручніше, простіше і безпечніше звернутися до професійних арбористів для видалення дерева. Залежно від умов роботи і спилювання це може коштувати недорого - дешевше, ніж самостійне видалення.

Особливості методики спилювання дерев

Спілювання дерев в Бориславі може вестися декількома способами, від їх складності залежить ціна робіт та послуг:

 • вирубка дерев цілком;
 • валка дерев по частинах;
 • видалення дерев з плавним спуском;
 • спилювання дерева з автовишки.

На вибір оптимальної методики і на вартість впливає:

 • присутність прилеглих будівель і дерев на ділянці;
 • рівень небезпеки об'єкту і тип дерева;
 • особливості місцевості і розташування дерев;
 • навколишні фактори.

Роботи з видалення дерев на ділянці ведуться переважно бензопилою. Якщо умови не дозволяють, то фахівці можуть використовувати ручний інструмент. Бензинові пили дозволяють ефективно впоратися із завданням на будь-якій висоті від землі. Арбористи ретельно стежать за процесом роботи, завдяки чому частини спиляного стовбура або гілки не завдадуть пошкодження оточуючих об'єктів.

Видалення дерев в приватному секторі найчастіше ведеться методом секційного спилювання. Це простий і дешевий спосіб позбавитись від непотрібних насаджень на ділянці. Наш фахівець контролює весь процес, використовуючи трос і лебідку. Якщо під рослиною мало місця, зрізку дерева можна проводити з плавним спуском. Цей спосіб застосуємо для високих рослин з діаметром стовбура понад 10 см, які виросли поблизу будинків, ліній електропередач, інших важливих для життя людини наземних споруд. В цьому випадку відбувається завішування спиляних частин, кожна з них безпечно спускається на землю.

Категорія: Статті
Дата публиції: 2020-06-21 20:31:36
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!