Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Про нас

Про нас

Компанія СВАД-АРБО надає послуги з видалення дерев за доступними цінами. Ми працюємо з будь-якими деревами і в різних умовах, виконуючи найскладніші замовлення. Видалити дерево в місті або на приватному подвір`ї можна в будь-який зручний для вас час - достатньо зателефонувати за вказаним на сайті телефоном.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

«Потрібно вибирати ту професію, в якій ти здатний проявити всі сили душі» Веніамін Каверін «Два капітани»

Арбористи - це професійний працівник в сфері догляду за деревами, як правило, арбористи на відміну від працівників лісового господарства зосереджені на моніторингу та стані одиничних дерев в урбанізованому середовищі і виконують такі роботи як обрізка дерев, зміцнення дорослих і великих дерев для безпечного співіснування в межах міста, виявлення та своєчасне видалення аварійних дерев. Арбористи нашої компанії кваліфіковані фахівці, що мають великий стаж і досвід роботи в сфері догляду за деревами.

Існує величезна різниця між кваліфікованим арборисом і промисловим альпіністом, працюючим в сфері обслуговування висотних будівель з виконанням робіт на висоті. У сучасному догляді за деревами деякі послуги абсолютно неприйнятні такі,  як обрізка великих тополь та на 2/3 перетворюючи його в голий стовп. Дана процедура сильно шкодить здоров'ю дерева, в більшості випадків вбиває дерево. Деревам яким вдається вижити після такої обрізки схильні до ряду негативних наслідків таких як проникнення патогенів та освіту гнилей в місцях формування нових пагонів.

Ми надаємо професійні послуги з діагностики, обрізки та догляду за деревами. Також ми розчищаємо ділянки - вирубуєм дерева і чагарники, подрібнюємо і викорчовувати пні. У нас працюють альпіністи з багаторічним досвідом робіт. Фахівці з профільною освітою, сертифіковані на європейському рівні.

Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» працюють — це висококласні спеціалісти по роботі з деревами. Ми переконані, в правильності виразу, що «краще робити одну справу, але добре, ніж кілька, але погано», тому з усіх різновидів діяльності в промисловому альпінізмі, ми займаємося виключно Арбористикою. Ми працюємо переважно на території Львова та Львівської області. Звертайтеся до професіоналів своєї справи, ми любимо свою роботу!

Категорія: Про нас
Дата публиції: 2020-02-18 18:38:15
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!