Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Видалення дерев на кладовищі

Видалення дерев на кладовищі

Професійне видалення дерев на кладовищі, цвинтарі: зрізання, зрізка, обрізка та порізка дерев. Працюємо офіційно та індивідуально, надаємо гарантію на збереження пам'ятників, доступна ціна, недорого.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Компанія СВАД-АРБО має значний досвід у виконанні висотних робіт у сфері зрізання та обрізки дерев. Ми - команда професійних арбористів, що надають послуги з догляду за деревами. Один з напрямків діяльності компанії - зрізання та обрізання дерев на кладовищах, цвинтарях. Наші спеціалісти гарантують виконання складних і нестандартних замовлень акуратно, якісно і в чітко встановлені терміни.

Вирубка і викорчовування дерев на кладовищі відрізняється складністю: при виконанні робіт необхідно забезпечити повне збереження пам'ятників і огорож. Видалення дерев на кладовищах проводиться із застосуванням альпіністського спорядження, але без використання техніки.

Ціна навіть найменшої помилки або неакуратно скинутої гілки може бути дуже висока, навколо знаходяться огорожі, пам'ятники та інші дорогі надмогильні споруди. Якщо доводиться зрізати аварійне дерево - то складність зростає в рази. Також складно сказати, скільки коштує зрубати старе дерево на цвинтарі. На вартість впливає розмір, стан і віддаленість від місця під'їзду машини. Старі дерева зазвичай великі, а залишки деревини доводиться виносити вручну або використовувати малогабаритні візки.

Які дерева вимагають видалення?

При спилюванні дерев на кладовищі вони в обов'язковому порядку мають бути віднесені до одної із наступних категорій:

 • Висохлі дерева. Під час сильних вітрів або снігопадів вони можуть обвалитися під своєю вагою і пошкодити пам'ятники. Небезпечні для оточуючих і сухі гілки, які необхідно регулярно підрізати.
 • Рослини з пошкодженим стовбуром. Наявність тріщин або слідів відколів роблять дерева крихкими. Поступово вони сохнуть і можуть обвалитися від самого маленького вітру.
 • Рослини, які мають кору з виразковими наростами і некрозами. Вони поступово розростаються, руйнують деревну структуру.
 • Дерева зі зміненою структурою. Рослини можуть мати нарости, дупла, різні порожнини і порожнечі, які «говорять» про зараження грибковими або вірусними захворюваннями. Вони також відрізняються крихкістю. Становлять небезпеку для інших зелених насаджень.
 • Дерева з ушкодженнями кореневою системою. Проблеми виникають через особливості клімату або неакуратних земляних робіт. Такі рослини небезпечні для могильних плит і пам'ятників. Вимагають швидкого видалення.

Перелік робіт, що входять у послугу

Спиляти дерево на цвинтарі можна тільки після оформлення спеціального дозволу. Потрібний документ видає адміністрація кладовища. Питання зі збором і наступним вивезенням порубкових залишків вирішуються самостійно чи з компанією, що виконує роботи.

Серед послуг зрізання аваріних дерев на цвинтарі можна виділити наступні:

 • Валка з використанням природного нахилу. На стовбурі з боку падіння випилюється клин, потім дерево підпилюється і валиться в потрібну сторону
 • Спілювання з використанням відтяжки. На дереві закріплюється відтяжка, на стовбурі вирізається клин з боку падіння, дерево падає в потрібну сторону
 • Валка по частинах з можливістю скидання фрагментів вниз. Дерево розбирається по частинах, його віддалені фрагменти скидаються вниз.
 • Спилювання по частинах зі спуском фрагментів через сусідні дерева або через те, що видаляється. Дерево спилюють по частинах, кожен фрагмент закріплюється мотузкою і акуратно спускається вниз.
 • Розпилювання дерева на частини та прибирання після видалення. Входить у вартість робіт в залежності від кількості дерев.

До уваги замовникам

Для тих, кого цікавлять наші послуги потрібно знати:

 • Ми виконуємо спілювання і обрізку дерев на всій території України;
 • Можливий виїзд арбористів в регіони;
 • Надаємо послуги приватним особам і організаціям за безготівковий і готівковий розрахунок з поетапною оплатою;
 • Працюємо на договірній основі, маємо всі необхідні для виконання послуг документи;
 • Безкоштовно виїжджаємо на місце проведення робіт для уточнення нюансів замовлення.
 • Точну вартість замовлення наш фахівець встановлює після огляду дерева.
 • Ціна залежить від способу видалення, діаметра стовбура рослини, а також особливостей ділянки.
 • При великих обсягах робіт можливі суттєві знижки.
 • Гарантуємо безпечне виконання замовлення.

Фактори, що впливають на вартість видалення дерев на цвинтарі

Видалення зелених насаджень в таких місцях можуть здійснювати тільки професійні альпіністи, можливість під'їзду автовишки виключена. При ліквідації дерев виникає багато труднощів і особливостей, які ускладнюють роботу арбористів.

 • Єдино можливий спосіб видалення. У арбористів зовсім невеликий вибір методів ліквідації дерев в місцях поховань. Вирубка дерев на кладовищах проводиться з використанням самого оптимального способу - спилювання із завішуванням всіх фрагментів. Альпініст забирається на дерево, обв'язує гілки і фрагменти, спилює їх і спускає на землю. Спуск виконується за допомогою асистента. Такий спосіб дозволяє звести до мінімуму ризик пошкодження пам'ятників і огорож.
 • Неможливість застосування техніки. Після спилювання стовбура необхідно видалити пень. Викорчовування дерев на могилі проводиться в умовах обмеженого простору, що в переважній більшості випадків виключає можливість застосування спеціального обладнання. Фрезуванням пень можна видалити за кілька хвилин. Виходом їх ситуації може стати застосування міні-дробілки.
 • Демонтаж плит і надгробків. Ще одна складність - не завжди є можливим викорчувати дерево на могилі без демонтажу надмогильних споруд. Тому найоптимальніший варіант - видалення пня з використанням хімічних реагентів. Для цього стовбур спилюють нижче рівня землі, проробляють в ньому отвори, засипають в них хімічні речовини і закривають поліетиленовою плівкою.

Додаткові послуги

Зрізаючи дерева на цвинтарі, кладовищі, ми здійснюємо вивіз і утилізацію порубкових залишків, а також розрівнювання грунту. Розрівнювання грунту до одного рівня виконується безпосередньо після корчування пня. Через нестачу вільного простору використання спецтехніки не представляється можливим, тому всі необхідні роботи наші співробітники виконують вручну.

Дати точну відповідь на питання, скільки коштує спиляти дерево на цвинтарі, ми зможемо тільки після безкоштовного виїзду нашого спеціаліста на місце і оцінки рівня складності майбутніх робіт.

Категорія: Послуги
Дата публиції: 2020-02-13 22:45:49
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!