Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Видалення дерев в складних умовах

Видалення дерев в складних умовах

Професійне видалення дерев в складних умовах: зрізка, зрізання та обрізка дерев з гарантією збереження майна, доступна ціна - недорого.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Вирубка деяких дерев (особливо габаритних) в тісних умовах великих міст повинні виконуватися професіоналами. Видалення дерев в складних умовах - це важка операція, яку не можна довірити любителям. Фахівці нашої компанії готові виконати таку роботу з мінімальним ризиком для здоров'я і майна замовника. Для вирішення такого питання ми використовуємо спилювання дерев по частинах або цілком. У складних ситуаціях використовується перший спосіб. З його допомогою можна підвищити безпеку зрізання і нівелювати негативні процеси такої операції.

Як відбувається зрізання дерев в складних умовах?

Складними умовами валки, зрізання та обрізка дерев називаються такі, при яких падаюче дерево може зачепити різні перешкоди:

  • житлові і господарські будівлі;
  • лінії електропередач;
  • пам`ятники та архітектурні споруди;
  • паркани і огорожі.

В процесі валки стовбур може зламатись на дві частини, що знижує контроль за його падінням і підвищує ризик негативних факторів. Перед видаленням дерев, фахівці нашої компанії проведуть огляд об'єкта і з'ясують кращий спосіб валки. Якщо є можливість звалити дерево цілком, але ризик його руйнування високий, то його доцільно зміцнити ланцюгами.

Особливі заходи обережності необхідно вжити при сильно нахиленному стовбурі. Щоб уникнути небезпечного падіння дерева необхідно провести ряд заходів, які допоможуть впоратися з цією проблемою. Фахівці нашої компанії використовують такі чотири методи:

  • простий спіл;
  • спіл з відтяжкою;
  • демонтаж стовбура по частинах;
  • спіл по частинах з завішуванням.

Особливо складні випадки при видаленні дерев

Якщо ваш будинок знаходиться за містом, то видалення дерев відбувається досить швидко. До стовбура прив'язується відтяжка і відбувається його зрізання зі зворотного боку. Але не рідко, валка може викликати великі проблеми.

Якщо відсутній простір для вала дерева цілком, то ми використовуємо часткове видалення дерева. Для цієї мети застосовується бригада з 2-3 чоловік. Ми використовуємо спеціальні технології та обладнання, яке дозволяє спилювати стовбур, починаючи з його верхньої частини, і опускання частин за допомогою лебідки.

На першому етапі такого видалення дерев відбувається очищення стовбура від великих гілок, а потім від великих частин стовбура. Такий спіл з підвішуванням є часто використовується операцією в умовах недостатнього простору. З її допомогою фахівці нашої компанії проведуть надійне і безпечне видалення крупномірів на вашій ділянці. Цей спосіб дозволяє впоратися із завданням навіть у тому випадку, якщо здається, що з завданням впорається неможливо.

У нашій компанії працюють справжні професіонали своєї справи. Ми готові запропонувати вам свої послуги з видалення та обрізки дерев в самих складних ситуаціях. Якщо ви хочете впоратися з цим непростим і багатим безліччю «підводних каменів» процесом, то довірте його вирішення професіоналам. Адже навіть одна помилка при такій роботі  може призвести до великих неприємностей.

Категорія: Послуги
Дата публиції: 2020-02-13 23:40:37
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!