Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Видаленння дерев біля ліній ЕП

Видаленння дерев біля ліній ЕП

Пропонуємо послуги із професійного видалення дерев, обрізки гілок біля ліній електропередач: усі види робіт незалежно від об`єму, складності завдання.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Лінії електропередач - «кровоносні судини» сучасної цивілізації. Вони відносно крихкі і з метою захисту важливого об'єкта інфраструктури держава вживає низку заходів. Зокрема, вимагає обрізки дерев під ЛЕП. Дерева, що розрослися в зоні ліній електропередач здатні зашкодити їхній роботі. Наприклад, через сильний вітер гілка можна впасти на дроти, обірвати їх - і цілий міський район залишиться без електрики. Щоб цього не сталося Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» готова надати послуги із видалення дерев, обрізки гілок біля ліній електропередач (ЛЕП). Виконуємо роботи швидко, маємо в розпорядженні всю необхідну техніку, включаючи автовишку.

Умови для видалення чи обрізки дерев біля ліній ЕП

Через зіткнення дерев і ліній електричних передач виникає безліч негативних наслідків:

  • обрив проводів;
  • вимкнення електрики;
  • пожежа;
  • шкода здоров'ю людей, майну.

Отже, видалення дерев та обрізка гілок біля ЛЕП - це одна з невідкладних робіт, нехтування якою неприпустимо. Ми готові допомогти будь-яким фізичним, юридичним і посадовим особам в цьому завданні. Ми не рекомендуємо проводити зрізання самостійно - це небезпечно навіть без безпосереднього зіткнення з проводами.

Технологія видалення дерев біля проводів

Щоб не траплялося випадків, навколо будь-якої лінії електропередач діє так звана охоронна зона. У неї гілки дерев заходити не повинні. Під час видалення чи часткової обрізки слід підрізати гілки так, щоб відстань від них до проводів було не менше 2 метрів. Якщо дерево розрослося так, що гілки нависають над ЛЕП, то для роботи використовується автовишка. При обрізанні гілки підвішуються і акуратно спускаються вниз, так щоб не пошкодили дроти. При обрізанні тих гілок, що ростуть нижче проводів може використовуватися як автовишка, так і методи промислового альпінізму — секційне зрізання дерев. Конкретний спосіб видалення чи обрізки дерева обирається фахівцями, виходячи з ситуації.

Замовити видалення чи обрізку дерев біля ЛЕП

Щоб видалити дерево чи обрізати гілки, що ростуть біля ЛЕП та забезпечити безпеку проводів найміть професіоналів. У нашій компанії великий досвід роботи в даній сфері. Ми завжди працюємо, дотримуючись техніки безпеки, використовуючи сучасне обладнання. Завдяки цьому, в процесі нашої роботи дерева ніколи не будуть пошкоджені.

Щоб зв'язатися із фахівцями Служби видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» телефонуйте за вказаними на сайті телефоном, або пишіть на електронну пошту. Також в розділі «Контакти» можна замовити зворотний дзвінок і тоді ми самі зателефонуємо вам. Крім видалення та обрізки дерев біля ліній електо-передач (ЛЕП) надаємо й інші послуги із зрізання дерев.

Категорія: Послуги
Дата публиції: 2020-02-12 19:27:23
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!