Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Видалення дерев біля будинків

Видалення дерев біля будинків

Професійне видалення дерев біля будинків, громадських споруд, чи присадибних ділянок, недорого. Надання послуг: зрізання, зрізка та обрізка дерев для людей, які бажають жити в комфорті, чистоті, безпеці та гармонії із навколишнім середовищем. Доступна ціна - недорого.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Старе і сухе дерево, на жаль, рано чи пізно може впасти, завдавши шкоди людям, припаркованим поруч автомобілям чи іншому цінному майну. Аварійні дерева на приватній ділянці чи то у дворі комерційного торгового центру підлягають спилюванню, а їх безпечне видалення чи кронування може провести Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО»!

Етапи виконання робіт

Основні етапи видалення дерев біля будинків та споруд наступні:

 1. Дзвінок в офіс - консультація, первинне позначення ціни вже при першій розмові, якщо є вихідні дані;
 2. Виїзд на ділянку для виміру обсягу робіт і консультації безпосередньо на місцевості;
 3. Кошторис (обов'язково після огляду) і план (в 90% випадках), при необхідності;
 4. Виїзд бригади на ділянку, (підписується договір і починаються роботи в цей же день);
 5. По закінченню робіт підписується акт виконаних робіт.

Умови виконання приватних замовлень обмовляються індивідуально, в залежності від ситуації.

Коли необхідно зрізати дерева біля будинків та споруд?

Роботи по  зрізанню дерев  замовляють власники приватних будинків та іншої нерухомості в наступних випадках:

 • На прибудинковій території знаходяться сухі дерева, які можуть впасти та несуть небезпеку;
 • Наявність дерев на ділянці, які можуть стати причиною розриву проводів ліній електропередач або руйнування споруди;
 • Хворобою нанесено шкоди дереву так, що його подальше перебування не має практичного сенсу;
 • Спилювання необхідне у разі, коли коренева система руйнує фундамент, а гілки - покрівлю;
 • На висоті розташовані масивні гілки, які можуть зламатися під вагою снігу або натиском вітру;
 • Розростання чагарників і дерев на місці, відведеному під будівництво.

Обов'язковому спилювання підлягають дерева, які заважають руху автотранспортних засобів або будівництву, загрожують життю і здоров'ю. Причин може бути багато, але якщо ви вирішили видалити біля будинку дерево, то вам просто необхідно професійно підійти до справи і викликати професіоналів.

Як зрозуміти, що дерево аварійне і необхідна послуга по спилюванню дерев?

Визначити аварійність дерева не дуже складно, головна ознака - це наявність нахилу під кутом 45 °. Розглянемо також і інші випадки, коли необхідна валка і вивезення:

 • Сухість і тріщини;
 • Некроз і гниття;
 • Порушення кореневої системи;
 • Крихкий скелет дерева, неприродне відходження гілок від стовбура.

Самостійна оцінка стану дерева не завжди є об'єктивною, для експертизи краще запросити професіонала. Перед зрізанням ви можете викликати експерта на місце або відправити фото аварійного дерева на «Вайбер» чи електронну пошту нашої компанії, яка займається професійним видаленням дерев.

Як проводиться видалення дерев біля будинків та споруд?

До послуг видалення, валки та подальшої утилізації дерев вдаються тоді, коли прагнуть очистити територію від сухостою та аварійних рослин. Технологія видалення небезпечних дерев біля будинків та інших споруд підбирається індивідуально, під час цієї роботи враховується розташування, розмір ділянки, збитки, яких дерево може нанести при падінні. Професійне зрізання дерев можна розділити на кілька видів:

 • Валка. Під час валки нижня частина дерева підпилюється, після чого воно падає. Цей спосіб спилювання досить небезпечний, для такого видалення необхідні хороші професійні знання. Валка підходить тільки для ділянок з великою площею, що забезпечує вільне падіння дерева. Якщо ділянка маленька або частково забудована, то використовується валка з відтяжкою, яка дозволить задати напрямок падіння дерева;
 • Спілювання дерев по частинах з завішування або без нього. Спосіб видалення використовується для високих і потужних дерев. Дерева із занадто розгалуженою кроною або товстим стовбуром видалити за допомогою валки неможливо, а ось секційне зрізання по частинах дозволяє очистити невеликий дачну ділянку без шкоди для будинку, саду, сусідської території.

Іноді доводиться вдаватися до послуг автовишки, але необхідно це тільки в тому випадку, якщо великий ризик пошкодити будинок, що стоїть поруч, під час видалення дерева. Актуально використання вишки для приватних будинків, які розташовані близько від дороги. Традиційна вирубка або валка може бути замінена кронуванням, якщо крона дерева занадто розрослася. У цьому випадку представник нашої компанії виконає формування крони, прибирання та подальше вивезення обрізаних гілок, що дасть дереву нове життя!

Чому не можна проводити зрізання дерев самостійно?

Зауважимо, що зрізання аварійних і сухих дерев дозволена в декількох випадках:

 • Ви є власником приватизованої ділянки;
 • Дерево не вказано в генеральному плані ваших володінь.

Валка дерев за межами приватної території або на території неприватизованих ділянок має на увазі отримання дозволу на такі дії, але спеціалісти нашої команди добре знайомі з усіма тонкощами і законодавством, тому допоможуть вам на всіх цих етапах.

Скільки коштує спиляти дерево на приватній території

Якщо вас цікавить питання про те, скільки коштує спиляти будь-яке дерево, то ви можете в будь-який момент дізнатись про це у наших спецалістів, кожен клієнт може замовити безкоштовний розрахунок вартості. Зрізання дерев, кронування, валка - складні роботи, ціна яких залежить від ряду факторів:

 • Тип і стан дерев;
 • Кут нахилу дерева;
 • Місце розташування;
 • Ціна послуги формується залежно від діаметра стовбура дерева.

На ціну впливає навколишній ландшафт, стан дерева, адже якщо неподалік розташовані будинки або автомагістраль, то для видалення дерева доведеться використовувати спілювання по частинах з завішуванням, що пов'язане з додатковими витратами. Ціни на валку, якщо неподалік від дерева знаходиться будинок або інший важливий об'єкт, підвищуються мінімум на 30-40%.

Якщо у дворі вашого сусіда була видалена невелика береза, то це не означає, що стільки ж ви віддасте за валку 6-метрового горіха. Звичайно, в останньому випадку ціна роботи буде вищою!

Пам'ятайте про те, що до основної вартості необхідно додати ціни за виконання супутніх робіт: розпилювання, організація автомобіля для транспортування спиляних елементів дерева, створення тріски з сухостою, корчування пнів і інші. Якщо ви бажаєте замовити валку і довідатися про ціни, то обов'язково зв'яжіться з нами!

Чи виконує компанія вивезення дерев після зрізання?

Наша компанія, що виконує зрізання дерев буля будинків, забезпечить очистку ділянки після проведення всіх необхідних робіт. Вартість цієї послуги залежить від площі ділянки, типу робіт, які необхідно виконати:

 • розпилювання та порізка, завдяки чому ви можете використовувати деревину як дрова для котла або каміна;
 • корчування пнів;
 • видалення чагарників;
 • погрузка відходів в контейнери, різного об`єму.

Співробітники компанії СВАД-АРБО оперативно проведуть ці роботи, а якщо ви бажаєте насолоджуватися видом ідеального ділянки, то вас зацікавить послуга «прибирання під граблі». В цьому випадку ми очистимо ділянку від дрібної гілки, кори, листя і іншого сміття, який з'являється під час виконання робіт з валки дерев. Вартість послуг невисока, але вони допоможуть вам заощадити час і сили!

Необхідно спиляти дерево, до кого можна звернутися?

Ви можете замовити зрізання в нашій компанії. Ми обслуговуємо усіх клієнтів в межах України, оперативно виїжджаючи на ваш об'єкт в найкоротші терміни після отримання заявки. Фахівці компанії можуть не тільки спиляти дерево, але й видалити чагарник і пні, залишаючи після роботи ідеальний порядок. Якщо ви звернетеся до нас, щоб видалити дерево, вас чекає:

 • Високоякісне зрізання і очищення ділянки;
 • Гарантована безпека. Ми підберемо оптимальний варіант вирубки, що попередить пошкодження фасадів, плитки, клумб і інших важливих об'єктів;
 • Професійне виконання роботи;
 • Наявність всієї необхідної спецтехніки, професійного інструменту;
 • Прозора вартість. Ціна роботи не зміниться після того, як дерево буде спиляно.

Наша команда виконує роботи будь-якої складності, захищаючи вас і ваші будинки та споруди від сухостою та аварійних дерев. Ви завжди можете замовити розрахунок ціни, залишивши нам свій номер телефону. У сфері видалення дерев ми працюємо багато років, маючи хороший досвід і злагоджену команду. Наші фахівці нададуть вам всебічну підтримку, під час роботи вони будуть використовувати сучасне обладнання, що гарантує відмінний результат.

Потрібно зрізати дерево біля будинків чи інших споруд, розпилювання та подальше вивезення? Тоді без роздумів наберіть номер Служби видалення аварійних дерев — СВАД-АРБО!

Категорія: Послуги
Дата публиції: 2020-02-12 15:51:29
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!