Служба видалення аварійних дерев:
- ТЕФОНУЙТЕ БЕЗ ВИХІДНИХ -

Видалення дерев - послуги

Видалення дерев - послуги

Професійне зрізання дерев: зрізка, зрізання та обрізка дерев від компанії СВАД-АРБО. Акуратно та швидко проведемо спилювання та порізку дерев, гілок та чагарників, незалежно від місця розташування та об'єму роботи. Гарантія збереження майна, доступна ціна — недорого.

+38 (097) 311-88-16

Телефонуйте прямо зараз!

Однією з основних послуг компанії «СВАД-АРБО» є професійне зрізання дерев на ділянках будь-якого призначення. Старі та недоглянуті зелені насадження рано чи пізно стають загрозою і створюють небезпеку. В інших випадках вони займають багато місця і заважають будівництву або реконструкції будівель. На сайті vydalennya-derev.in.ua представлені основні розцінки на видалення дерев нашими фахівцями: переконайтеся, що у нас пропонуються по-справжньому вигідні умови.

Перелік послуг із зрізання дерев компанії СВАД-АРБО

Вартість робіт із видалення дерев з допомогою команди СВАД-АРБО доступні для будь-якого замовника. Компанія пропонує наступні послуги зрізання дерев, які надаються щорічно незалежно від погодніх умов та місцевості:

Видалення дерев в складних умовах

Професійне видалення дерев в складних умовах: зрізка, зрізання та обрізка дерев з гарантією збереження майна, доступна ціна - недорого.

Видалення дерев на кладовищі

Професійне видалення дерев на кладовищі: зрізання, зрізка та обрізка дерев на цвинтарі, гарантія збереження майна, недорого - доступна ціна.

Видаленння дерев біля ліній ЕП

Акуратно та швидко проведемо видаленння дерев, обрізку гілок біля ліній електропередач (ЕП), незалежно від складності, недорого.

Видалення дерев біля будинків

Професійне видалення дерев біля будинків та споруд: зрізання, зрізка та обрізка дерев з гарантією на збереження майна, доступна ціна - недорого.

Виконаємо роботи швидко і якісно, ​​надаючи гарантію на збереження майна.

Технологія зрізання дерев

Служба видалення аварійних дерев СВАД-АРБО пропонує професійне зрізання дерев будь-якої складності, досвідчені фахівці (верхолази, бензопильщики) успішно впораються із будь-якою роботою акуратно в короткі терміни. Для вирішення поставленого завдання фахівці СВАД-АРБО використовують різні способи видалення непотрібних зелених насаджень, а саме: звичайне видалення, з контролбованим падінням стовбура, секційне зрізання та із завішуванням окремих частин стовбура.

Звичайна зрізка, валка

Звичайне зрізання дерева — це валка із землі з допомогою бензопили та іншого обладнання. Це найбільш поширений спосіб під час технічної чистки територій: напрямок падіння дерева встановлюється за допомогою клинів і вирізів в стовбурі. Роботу проводять в один (викорчовування рослини цілком), або в два етапи (спилювання стовбура і подальше корчування кореневої системи). На місцевості, як правило, є значний оперативной простір для падіння стовбура. Не вимагає альпіністського спорядження, оскільки роботи ведуться прямо з землі. Звичайне видалення або суцільна валка дерева коштує дешевше, ніж видалення по частинах.

Валка із контрольованим падінням стовбура

Це ще один варіант повного зрізання дерева, найбільш часто його застосовують на дачних ділянках. Він дозволяє повністю контролювати напрямок падіння стовбура: його відтягують в потрібну сторону за допомогою спеціальних пристосувань, що дозволяє покласти стовбур навіть в дуже вузький розчищений коридор, простір. Цей спосіб застосовують, якщо у дерева відсутній нахил в потрібну сторону. В цьому випадку фахівець верхолаз піднімається по стовбуру, обпилюючи гілки, і закріплює відтяжку. Потім з боку падіння випилюється клин, після чого проводиться допилювання з іншого боку, а потрібне зусилля створюється з допомогу відтягнення.

Секційне видалення, спилювання по частинах

Видалення дерев по частинах - це найпоширеніший спосіб зрізання дерев на забудованих ділянках, де немає можливості спиляти стовбур цілком. Майстер спочатку спилює гілки, потім верхівку, після чого стовбур поступово зрізається по частинах і скидається вниз. Секційне зрізання дерев дуже ефективно навіть при роботі в обмеженому просторі. Хоча, у цьому випадку також робиться підйом по стовбуру, а потім - видалення верхівки і скидування частин дерева в потрібну сторону за допомогою відтягнення.

Зрізання із завішуванням спиляних частин

Це найбільш трудомісткий і дорогий процес, проте, він дозволяє спилювати високі стовбури в умовах щільної забудови без найменшого ризику для майна, що потрапляє в зону падіння деревини. Цей спосіб використовується, якщо стовбур нависає над лінією електропередач, над пам'ятниками на кладовищі чи іншими об'єктами, а спиляні фрагменти не можна просто скинути вниз. Методика дає можливість працювати в будь-якій обстановці, навіть поблизу інших будівель. Все спиляні частини не скидаються, а акуратно спускаються вниз на мотузках.

Фахівці нашої компанії використовують всі доступні способи зрізання для видалення дерев будь-якого розміру. Роботи проводяться швидко, професійно і коштувати ця робота буде недорого.

Чому не слід проводити зрізку дерев самостійно?

Своєчасне зрізання дерев - це життєво необхідний процес як для міських районів, так і для приватного сектору. Чистка зелених насаджень повинна виконуватися регулярно. Це дозволяє  видалити старі засохлі мертві стовбури, сформувати акуратну крону, очистити місце для висадки інших рослин. Зрізка дерев необхідна також при проведенні будівельних робіт, а також при наявності ризиків заподіяння шкоди людям і майну у дворах.

Організації, що працюють в даній сфері, пропонують різні ціни на зрізання дерев на приватних ділянках, у дворі багатоквартирних будинків чи інших громадських місцях. У деяких випадках власники або самі мешканці приймають рішення про самостійне проведення такого роду робіт. Проте, видалення аварійних дерев своїми силами виконувати не рекомендується з наступних причин:

  • Відсутність досвіду та знань технології може привести до падіння стовбурів на автомобілі, споруди та людей;
  • Зрізання чи обрізка дерев частинами передбачає роботи на висоті, а це вимагає певних навичок і відповідного обладнання;
  • Видалення дерев на приватній ділянці може вимагати застосування спеціальної техніки, що спричинить додаткові витрати;
  • Самостійне спилювання займає багато часу, тому набагато вигідніше скористатися послугами професійних майстрів.

Зрізання дерев не допускається без наявності дозволу міської влади, тому виконання робіт своїми силами та без узгодження спричинить за собою накладення штрафу та багато інших негараздів.

Чому вигідно працювати з нами

Служба видалення аварійних дерев успішно працює в даній галузі. Наша команда — це фахівці, професійні бензопильщики-верхолази з великим досвідом висотних робіт. Приймаємо замовлення і виїжджаємо на об'єкт навіть у день звернення. Роботи виконуємо акуратно, делікатно та швидко із попереднім узгодженням вартості. Ціна на зрізання дерев договірна та завжди залежить від об`єктивних обставин. Закінчивши видалення старих стовбурів і крони, наші майстри при домовленності із замовником очищають територію від сміття. Приїдемо в зручний для клієнта час і спиляємо насадження швидко і якісно.

Від чого залежить вартість видалення дерева?

Вартість зріання дерев залежить в першу чергу від складності роботи: вона визначається товщиною і розмірами стовбура, щільністю навколишньої забудови, додатковими вимогами клієнта. Від так, вартість робіт залежить від технології спилювання, характеристик рослин (наявність крони, діаметр стовбура, кількість стовбурів) і особливості території, на якій вони ростуть.

При видаленні крупномірів по частинах на вартість вирубки буде впливати не тільки товщина стовбура, але і його структура (одноствольний або багатостовбурна), наявність майданчика для скидання фрагментів крони тощо. Вартість видалення дерева з допомогю автовишки враховує її оренду та роботу людей.

Ціна послуг із зрізання дерев розраховується індивідуально, отримати цю інформацію ви можете напряму у керівництва компанії. Оперативно дізнатись вартість робіт можна, скориставшись нашим онлайн-калькулятором, розташованим на цій сторінці.

Професійне зрізання дерев - це безпечне, ефективне і недороге рішення. Ви отримаєте бажаний результат з мінімальними витратами: ділянка буде звільнений від непотрібних дерев в короткі терміни, суворе дотримання вимог безпеки дозволяє уникнути будь-яких випадковостей. Скористайтеся послугами професійного зрізання дерев, і ви залишитеся задоволені своїм рішенням.

Категорія: Послуги
Дата публиції: 2020-01-23 23:30:19
Автор: Служба видалення аварійних дерев - СВАД-АРБО
НЕОБХІДНО ВИДАЛИТИ ДЕРЕВО?
Служба видалення аварійних дерев «СВАД-АРБО» надасть усі види професійних послуг із видалення дерев, незалежно від складності, місцевості та об'єму робіт.
+38 (097) 311-88-16

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!